Mākslīgās nieres aparāts un jaundzimušo bērnu inkubators
Nesanāk ielogoties?

Par mums

Fonds „Eurika” un kā mēs uzsākām labdarības projektus

Labdarības kartiņas

Iegādājies labdarības apsveikuma kartiņu un palīdzi bērniem slimnīcās

Ar rokām darinātas Ziemassvētku apsveikuma kartiņas

Jaunums! Piedāvājam ar rokām darinātas Ziemassvētku apsveikuma apsveikumu kartiņas ar ornamentiem!

Smiekli ārstē!

Sadarbībā ar origami.lv no šiem zīmējumiem mēs piedāvājam izgatavot labdarīgas dāvanas!

E kartiņas

Eurika piedāvā uzņēmumiem izveidot flash elektroniskās apsveikuma kartiņas

Lasītava

Šeit ir mūsu mazā biblioteka, par daudz un dažādām lietām

Pabarosim bērnus

Pabarosim bērnus projekta bildes un apraksts par projektu

Atbalstītāji

Firmu logo kuri vairāku gadu laikā ir atbalstījuši vai turpina atbalstīt Eurika.lv Labdarības projektus.

Ziedot

Ziedot, lai palīdzētu Eurika labdarības projektiem

Apsveikuma pantiņi

Dzejoļi Jūsu apsveikuma kartiņām un citiem apsveikumiem

E-kartiņas

Šeit variet izveidot un nosūtīt E-kartiņas

Indigo skola "Saules Bērni"

Indīgo bērnu internātskola un jaunrades centrs

Kontakti

Mob: +371 29828387
Mob: +371 29828152
Email: info@eurika.lv


Dāvātās iekārtas slimnīcām / Mākslīgās nieres aparāts un jaundzimušo bērnu inkubators

Mākslīgās nieres aparāts un jaundzimušo bērnu inkubators

Šis projekts ir izpildījies! Paldies visiem par atbalstu.

Ar Ziemassvētku apsveikumu labdarības kartiņām šogad mēs plānojam savākt līdzekļus mākslīgās nieres aparātam priekš Rīgas Bērnu Klīniskās Universitātes slimnīcas Reanimācijas nodaļas un intensīvās aprūpes inkubatoram priekš Vidzemes slimnīcas jaundzimušo nodaļas.

„Mākslīgās nieres aparāts mums ir ļoti aktuāls, lai mēs varētu palīdzēt bērniem , kuriem ir problēmas ar nierēm, jo īpaši svarīgi tas ir maziem, līdz 3 kg smagiem bērniem, kam ir beigusies nieru darbība.  Un šis pavasaris mums bija īpaši grūts mazajiem zīdaņiem, kad pēc virusu saslimšanas mums nodaļā bija bērni, kuri  vairs nevarēja  izdalīt urīnu, rezultātā veidojās tūskas, un visas sliktās vielas jeb šlakvielas paliek bērna organismā un ir ārkārtīgi svarīgi, bērnu no tām attīrīt”, saka Bērnu slimnīcas Anestezioloģijas un intensīvās terapijas klīnikas vadītāja Arta Bārdziņa par nodaļas veco mākslīgās nieres aparātu, kura resurss jau ir beidzies un tas tagad ir pārvietos uz noliktavu.

Jaunā nieru aizstājterapijas mašīna PRISMAFLEX GAMBRO līdzīgi kā nieres no asinīm izvada atkritumvielas un lieko ūdeni. Kad filtrācijas process ir pabeigts, attīrītās asinis tiek atgrieztas pacientam.

Papildus tam ar šo pašu ierīci var veikt gan nepārtraukto nieru aizstājterapiju, gan aknu aizstājterapiju, gan hemoperfūziju, gan totālu plazmas apmaiņu, kā arī specifisku sepša terapiju un citrāta antikoagulāciju.  Aparāta cena ir 13 915 EUR. 

„Šī aparāta funkcija katru gadu ir vismaz padsmit bērnu glābšana kritiskos apstākļos un ļoti moderna glābšana. Tāpēc mēs būsim priecīgi, ja liktenis, godprātība un brīvā griba būs lēmusi, lai nākamā gada laikā mūsu bērnu slimnīcā varētu parādīties šāds aparāts. Tā būtu arī milzīga palīdzība, lai visi Latvijas iedzīvotāji un arī mēs ārsti zinām, ka šeit slimnīcā tiek veikta vismodernākā, tehnoloģiski visadvancētākā terapija, ar ko mēs saviem bērniem varam glābt dzīvības”, saka Bērnu slimnīcas reanimācijas nodaļas ārsts Pēteris Kļava.

Savukārt, Vidzemes slimnīcas jaundzimušo bērnu nodaļai plānojam iegādāties intensīvās aprūpes inkubatoru, kas nodrošina priekšlaicīgi dzimušo bērnu uzturēšanos optimālās temperatūras, mitruma, un nelabvēlīgu faktoru aizsardzības apstākļos. Tas ir īpaši vajadzīgs tieši priekšlaikus dzimušiem mazulīšiem, uzlabojot mazo bērniņu attīstību un izaugsmi viņu trauslajā kondīcijā. Inkubatora cena ir 12 705 Eiro un tā iegādei nepieciešamie līdzekļi tiek vākti sadarbībā ar Sirds siltuma dabnīcu un tās rokdarbu meistarēm. 

„Sirds siltuma darbnīca darbojas jau no 2011. gada ar mērķi palīdzēt priekšlaikus dzimušiem mazulīšiem un viņu vecākiem ar adījumiem - zeķītēm un cepurītēm, kas tobrīd ir ļoti grūti sasniedzama lieta mazuļu vecākiem. Ar saviem šūtajiem darbiņiem - pozicionēšanas čibām, paklājiņiem, sedziņām mēs palīdzam slimnīcām, bet vecākiem vairāk sniedzam psiholoģisku atbalstu un palīdzību.

Mums ir patiess prieks sadarboties ar „Euriku”, jo mūsu darbība ir ļoti līdzīga. Mēs aicinām ikvienu, kas vēlas mūs atbalstīt, sameklēt mūs majaslapā www.sirdssiltumadarbnica.lv. Tur ir visa informācija, kā mūs atrast un palīdzēt – vai adot, vai tamborējot, vai šujot, vai atsūtot audumu vai dziju, vai vienkārši ar naudu, vai kādā savādākā veidā”, saka „Sirds siltuma darbnīcas” vadītāja Linda Vītoliņa

* * *

Aicinām iegādāties biedrības "Eurika" Ziemassvētku apsveikuma kartiņas!

Mūsu mājas lapā ir pieejami vairāk nekā 2 500 dizaina zīmējumi, to autori ir bērni un mākslas skolu audzēkņi no visas Latvijas. Kartiņu kolekcija regulāri tiek papildināta ar jauniem mākslas darbiem.

Rezervējiet savu izvēlēto zīmējumu jau tagad, un mēs to nodrukāsim unikālā tirāžā tieši jūsu uzņēmuma vajadzībām. Kartiņas drukājam standarta un nestandarta formātos, ar teksta un logo iedruku.

Piedāvājam arī aplokšņu apdruku ar jūsu izvēlētu dizainu un jau uzdrukātām adresēm, kā arī nodrošinām vēstuļu komplektāciju un to piegādi pa pastu.

Izmantojiet "4 in 1" piedāvātās ērtības: kartiņa + aploksne + komplektēšana + piegāde.

Izgatavojam arī animētas flash kartiņas, ar ko Ziemsvētkos varēsi apsveikt savus klientus pa e-pastu.

Izveidojiet paši savu kalendāru 2015. gadam no paša izvēlētajiem 12 zīmējumiem. Kalendārus mēs varam nodrukāt vairākos formātos.

Ikviens pirkums ir arī ziedojums nepieciešamās medicīniskās aparatūras iegādei Latvijas bērnu slimnīcu Reanimācijas nodaļām >>>>

Droši variet arī balsot par savu mīļāko zīmējumu Eurika mājaslapā.

Esiet laipni aicināti mūsu apsveikumu kartiņu kolekcijai pievienot arī savu un/vai savu bērnu zīmējumus >>>

Izmantojiet iespēju palīdzēt - lūdzu pārsūtiet šo vēstuli draugiem, radiem un tiem saviem kolēģiem, kuri piedalās Ziemassvētku apsveikuma kartiņu izveidē.

<- Atpakaļ
Atbalsti Eurika labdarības projektus ar ziedojumu, dari to šeit->
Aicinām iegādāties Ziemassvētku apsveikuma kartiņas, aplūkot kartiņas variet šeit.->