Eurika dāvātais mākslīgās nieres aparāts 2016. gadā
Nesanāk ielogoties?

Par mums

Fonds „Eurika” un kā mēs uzsākām labdarības projektus

Labdarības kartiņas

Iegādājies labdarības apsveikuma kartiņu un palīdzi bērniem slimnīcās

Ar rokām darinātas Ziemassvētku apsveikuma kartiņas

Jaunums! Piedāvājam ar rokām darinātas Ziemassvētku apsveikuma apsveikumu kartiņas ar ornamentiem!

Smiekli ārstē!

Sadarbībā ar origami.lv no šiem zīmējumiem mēs piedāvājam izgatavot labdarīgas dāvanas!

E kartiņas

Eurika piedāvā uzņēmumiem izveidot flash elektroniskās apsveikuma kartiņas

Lasītava

Šeit ir mūsu mazā biblioteka, par daudz un dažādām lietām

Pabarosim bērnus

Pabarosim bērnus projekta bildes un apraksts par projektu

Atbalstītāji

Firmu logo kuri vairāku gadu laikā ir atbalstījuši vai turpina atbalstīt Eurika.lv Labdarības projektus.

Ziedot

Ziedot, lai palīdzētu Eurika labdarības projektiem

Apsveikuma pantiņi

Dzejoļi Jūsu apsveikuma kartiņām un citiem apsveikumiem

E-kartiņas

Šeit variet izveidot un nosūtīt E-kartiņas

Indigo skola "Saules Bērni"

Indīgo bērnu internātskola un jaunrades centrs

Kontakti

Mob: +371 29828387
Mob: +371 29828152
Email: info@eurika.lv


Dāvātās iekārtas slimnīcām / Eurika dāvātais mākslīgās nieres aparāts 2016. gadā

Eurika dāvātais mākslīgās nieres aparāts 2016. gadā

Paldies Jums!

Labdarības organizācija „Eurika” vēlās pateikt milzīgu paldies saviem atbalstītājiem, kuri palīdzēja iegādāties aparātu (PRISMAFLEX), kas simulē nieru darbību. Šādu aparātu jau ilgi gaidīja Bērnu klīniskās universitātes slimnīca, jo pirms tam situācijās, kad bērniem bija nepieciešama nieru operācija, slimnīcai nebija pietiekami mūsdienīgs apārāts, kas pildītu savu funkciju droši un precīzi. Slimnīcas rīcībā bija vecāks „PRISMAS” modelis, kuru pat pārstāja ražot. Turklāt šis aparāts nebija paredzēts lietošanai bērniem ar mazu svaru, tāpēc šādos gadījumos viņi bija jāpārved uz Gaiļezera slimnīcu.

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Anestezioloģijas un intensīvas terapijas klīnikas vadītāja Arta Bārzdiņa izsaka milzīgu pateicību visiem, kuri iesaistījušies šajā procesā. Viņa norāda, ka beidzot bērnu slimnīca varēs veikt visas nepieciešamās procedūras, lai glābtu bērniņus, kuriem atteikušās strādāt nieres. Šādi gadījumi notiek vismaz četras reizes gadā, turklāt jaunais un modernais aparāts pilda vairākas funkcijas. „Aparātam ir ļoti jūtīga svaru sistēma. Šo aparātu mēs varam lietot un palīdzēt bērniem, kuri vēl ir tikai astoņus mēnešus veci. Bērni šajā vecumā bieži saslimst ar smagām caurējām, kā rezultātā viņu ķermenīši ļoti atūdeņojas un infekcija pārņem bērnu. Ar laiku bērniņš pārstāj izdalīt šķidrumu un šis aparāts palīdzēs atjaunot nieru darbību. Aparāts arī palīdz novadīt šķidrumu, kas var noderēt bērniem, kuri tikko pārcietuši smagas operācijas. Vēl aparāts noteikti palīdzēs tiem bērniņiem, kuri saslimuši ar slimību, kuras rezultātā bērna ķermenī izdalās antivielas pašam pret savu organismu. Ar šī aparāta palīdzību mēs varēsim iztīrīt viņa ķermenīti no šīm antivielām jeb zinātniskos terminos runājot tā ir plazmas apmaiņa,” skaidro A. Bārzdiņa.

Viņa norāda, ka ar šo aparātu slimnīca ir kļuvusi daudz mobilāka un spējīgāka palīdzēt saviem pacentiem. „Sadarbība ar labdarības organizāciju ir stabila un izcila vērtība. Kā labs vīns, kam ar gadiem vērtība tikai ceļas,” priecīgi stāsta A. Bārzdiņa.

Tāpēc arī mēs, „Eurika” sakām milzīgu paldies par atbalstu. Bez jums tas noteikti nebūtu iespējams. Katrā ziņā tagad Bērnu klīniskās universitātes slimnīca spēs veiksmīgi palīdzēt arī bērniem, kuri sver vien nieka 10 kilogramus, kā arī visiem tiem, kuriem slimības rezultātā pārstājušas darboties nieres. Kas patiešām ir viens no svarīgākajiem orgāniem cilvēka ķermenī, kurš attīra mūsu organismu no toksīniem. Tapēc mēs esam neizsakāmi pateicīgi par jūsu ieguldījumu šī aparāta iegādei, kas noteikti izglābs ļoti daudz dzīvības. Paldies!

"PRISMAFLEX" Mākslīgās nieres aparāts kopā izmaksāja 11 500 eiro, kurus mums izdevās savākt, pateicoties ziedotājiem un pārdotajām Eurika kartiņām.
Kā arī vēl tika savākti 7262 eiro no kopā nepieciešamiem 13 000 eiro, lai iegādātos speciāli aprīkotu un modernu inkubatoru Valmieras slimnīcai. Šo inkubatoru plānojam iegādāties 2016-2017 gada akcijā.

Aicinām uzņēmumus un atbalstītājus jau laicīgi izvēlēties savas kartiņas Eurika.lv mājas lapā, kā arī šogad piedāvājums ir paplašinājies ar roku veidotām Ziemassvētku kartiņām, un krūzītes uz kurām var uzņēmums izvēlēties uzdrukāt savu logo vai kādu no bērnu zīmējumiem Eurika mājas lapā.

http://www.eurika.lv/lv/cards/cat/nr/all.html?t=Labdar%C4%ABbas+karti%C5%86as

Sirsnībā,

Labdarības organizācija „Eurika”

*Attēlā redzama 2015. gadā iegādātā gutliņa


 

<- Atpakaļ
Atbalsti Eurika labdarības projektus ar ziedojumu, dari to šeit->
Aicinām iegādāties Ziemassvētku apsveikuma kartiņas, aplūkot kartiņas variet šeit.->