Strēlnieks / Horoskopi
Nesanāk ielogoties?

Par mums

Fonds „Eurika” un kā mēs uzsākām labdarības projektus

Labdarības kartiņas

Iegādājies labdarības apsveikuma kartiņu un palīdzi bērniem slimnīcās

Ar rokām darinātas Ziemassvētku apsveikuma kartiņas

Jaunums! Piedāvājam ar rokām darinātas Ziemassvētku apsveikuma apsveikumu kartiņas ar ornamentiem!

Smiekli ārstē!

Sadarbībā ar origami.lv no šiem zīmējumiem mēs piedāvājam izgatavot labdarīgas dāvanas!

E kartiņas

Eurika piedāvā uzņēmumiem izveidot flash elektroniskās apsveikuma kartiņas

Dāvātās iekārtas slimnīcām

Eurika labdarības projektu dāvātās iekārtas Latvijas bērnu slimnīcām

Pabarosim bērnus

Pabarosim bērnus projekta bildes un apraksts par projektu

Atbalstītāji

Firmu logo kuri vairāku gadu laikā ir atbalstījuši vai turpina atbalstīt Eurika.lv Labdarības projektus.

Ziedot

Ziedot, lai palīdzētu Eurika labdarības projektiem

Apsveikuma pantiņi

Dzejoļi Jūsu apsveikuma kartiņām un citiem apsveikumiem

E-kartiņas

Šeit variet izveidot un nosūtīt E-kartiņas

Indigo skola "Saules Bērni"

Indīgo bērnu internātskola un jaunrades centrs

Kontakti

Mob: +371 29828387
Mob: +371 29828152
Email: info@eurika.lv


Strēlnieks / Horoskopi

Strēlnieks

  23. Novembris - 23. Decembris

                                Dedzīgs, straujš, meklētājs, trūkst takta sajūtas

 

Rudens dabā tuvojas beigām, pūš laukos vēsākas strāvas, nojaušama ziemas tuvošanās. Daba nekad nekur necieš tukšumu, katra pārvērtība savā šūniņā nes kaut ko jaunu. Iestājies veļu laiks. Ļaužu domas kavējas pie aizsaules dzīves un dziļām pārdomām – garīgām lietām, kaut arī nopietnām. STRĒLNIEKA zvaigžņājā dzimušie indivīdi ir filozofiski – metafiziski ieskaņoti, kaut ar ne tik metodisku domāšanu, kā DVĪŅI un JAUNAVA.

                Ne jau visi šajā zvaigžņājā dzimušie ir filozofi un domātāji, tomēr visiem viņiem tieksme uz dabu – dabas mīlestība, pat lielāka kā spēcīgam dabas primitīvistiem – AUNIEM. STRĒLNIEKS, kā pats vārds norāda, ir domāts mednieks, labs mednieks, taču viņš sēž zirga mugurā, tā tad cēls, bruņiniecisks mednieks, dižciltīgs. Ja nu viņam ir interese par medījumiem – dzīvniekiem, tad gluži dabiski, viņam par tiem ir izpratne, tiešām ir novērots, nevienam nav tik liela psiholoģiska izpratne par dzīvniekiem – sevišķi zirgiem, suņiem, kā STRĒLNIEKA zvaigžņājā dzimušiem cilvēkiem, un vispārīgi viņam ir mīļa lauku dzīve, bet ne jau kā zemkopim.

                STRĒLNIEKA sākotnējais simbols bija kentaurs – puscilvēks, pusdzīvnieks, ar loku un bultu. Laika tecējumā tas pārveidojās, tomēr dalījums palika – it kā augstākā un zemākā radījumā. Apakšējās daļas indivīds vēl šodien var būt ļoti dzīvnieciskām tieksmēm : rupjš, skarbs, rupjiem sejas vaibstiem, nepievilcīgu ārieni, un ļoti bieži (maigi izsakoties), ne vienmēr taisnīgs. Šis zemākais tips ļoti bieži sastopams starp laukstrādniekiem, sīksaimniekiem, kas pārspīlē savu lepnumu uz mazo īpašumu. Arī tā saucamajās algotajās armijās, kuras arī tagad vēl eksistē. Ļoti bieži sastopam šo tipu, kurš gatavs apmainīt ik mirkli savu mundieri un iznomāt savu zobenu tam, kurš vairāk maksā. Visļaunākā STRĒLNIEKA apakšējā tipa īpašība ir negodība. Viņi viegli iegūst cilvēku uzticību, bet viņu pašu uzticības un goda sajūta ir ar pārmērīgu noslieci uz negatīvismu.

                Pilnīgi pretējs ir STRĒLNIEKA augšējais tips goda izpratnē. Tas ir bruņinieks vārda vistiešākajā nozīmē un viņa dotajam goda vārdam nevajag nekādu apstiprinājumu, ne parakstu. Šiem ļaudīm patīk atklātība, taisnīgums un patiesība, daba, dzīvnieki, medības, lauku dzīve, ceļošana tālumos, plaši apvārkšņi, sīki piedzīvojumi, gudrība, lieliskums, pilnība un greznība, iespaidīgums, augstumi un dziļumi, cēlais un ideālais, ceremonijas, plūsma.

                Bet viņiem derdzas viss nedabīgais, izlikšanās, mākslotais, atdarinātais un pakaļdarinātais (kopija), „tupēšana kaktā”, vienmuļība, ieradums, zemiskums un laiskums, maziskums un sīkumainība, „pielīšana”, stiegums, bezveidība (takta un pieklājības trūkums), glaimošana, aizmuguriska aprunāšana.

                Savos sirds dziļumos STRĒLNIEKS ir pārliecināts, ka pasaule ir brīnišķīgi iekārtota un panākumi dzīvē atkarīgi tikai no tā, kā tu savu esamību dzīvē vari projicēt, - kā savu lomu nospēlēt..

                STRĒLNIEKA abām pusēm ir stipra taisnīguma sajūta, tikai katram savā izpratnē, un katrs negodīgums, arī katram savā izpratnē, saceļ viņos rūgtumu.

STRĒLNIEKA tipam patīk sports, starp tiem bieži ir ievērojami sportisti, bet starp tiem arī ir neveiksminieki, kuri savā aizrautībā bieži cieš negadījumus un katastrofas.

                STRĒLNIEKS ir tradīciju cilvēks, - ar izteiktām formām, ceremonijām un pieklājības normām. Tās pat bieži izpaužas viņa kustībās, it sevišķi augšējam tipam. No malas izliekas, ka tiek pozēts, bet būtībā, pie STRĒLNIEKA tā it dabiska parādība. Gudri izsakoties, STRĒLNIEKAM ir „nelaimīga mīlestība” uz taisnību (uz abām pusēm). Tas tāpēc, ka viņi neko – arī taisnību, nevar noklusēt, bet skaļi izteikt, kaut arī ar to radītu sev nepatikšanas sabiedrībā, vai sarūgtinātu savu draugu vai līdzcilvēku. Šo īpašību dēļ šos cilvēkus uzskata, it kā „bez takta”, un ļoti bieži viņi paši jūtas nelaimīgi, ka ar savu taisnību uzbāžoties, otram sagādājuši sāpes, vai nepatikšanas, pat sašutumu. Pārdomājot, nevarētu jau šiem ļaudīm ņemt ļaunā, jo viņi jau ne lišķi, ne lielībnieki nav, tikai viņiem grūti izprast un nepavisam nevar izskaidrot, ka taisnība var būt katram sava, un ka taisnība ir kā viens smalks kristāla trauks, kurš jāglabā un nepavisam nav „svaidāms apkārt”.

                Kā darba vadītājus un priekšniekus, tos ļoti labi ieredz, jo tie saprot savus padotos. No otras puses šiem vadītājiem nav nojautas, ka kāds padotais tam aiz muguras „vāra ziepes”, vai taisa intrigas. Neskatoties uz visu, STRĒLNIEKA tipam kā privātā dzīvē, tā darbā, vai sabiedrībā ir attīstīta intuīcija. Allaž viņam laimējas „pirkt pareizo lozi”, izvairīties no materiāliem zaudējumiem, vai nozust „pirms sabrukuma” (ģen. Franko, Marija Stjuarte, dzejnieks Rilke – izmuka pirms Hitlers nāca pie varas). Šie ļaudis paši savu panākumus diezko augstu nevērtē, bet dzīvē tie iekārtojas ērti.

                Šos cilvēkus ļoti iespaido misticisms, un ja tas notiek, viņi zaudē savu izteikto intuīciju, un bieži iekrīt galējībās. Šādos gadījumos viņi zaudē spēju atšķirt patieso (misticismu) no surogāta un šarlatānisma. Iecietība ir šo ļaužu labākā īpašība, tikai dažreiz tā vairs nav pietiekoši kritiska un atkal tie neatšķir graudus no sēnalām.

                Pēc filozofa Junga teorijas, STRĒLNIEKS ir tā sauc. Uz āru vērstais tips – jo viss jau ir uz „f, f”, ko vairāk vēlēties, dzīvo tik nost?! Viņš ir dzīvs, optimistisks, priecīgs, mundrs, patiess, taisnīgs un bruņniecisks draugs, visu iecienīts darbinieks, un tas kā viņam trūkst, to viņš nezin, un tātad – tas viņu neuztrauc.

                STRĒLNIEKS – sieviete ir brīnišķīga draudzene, kautra, priecīga, kura „visam taisa līdzi”, bet.. viņa grib, lai tai atstāj kādu daļu patstāvības, neatkarības. Piespiešanu, uzbāšanos un tirāniju viņa necieš, tāpat kā šī zvaigžņāja vīrieši. Šīs sievietes nedrīkst aizvainot, viņām izteikta goda un lepnuma jūtas. Viņas nedrīkst nevietā paļāt, īpaši ja grib iegūt īstu draudzību vai mīlestību. Viņas ir cēlas savā gaitā un ir redzamas skatuves zvaigznes starp tām (Dorotī Lamūr). Izskata un skaistuma ziņā tomēr viņas nevar konkurēt ar dažām citām zvaigžņāju sievietēm, ko viņas cenšas aizstāt ar savu izaicinošo stāju un lepnumu, kas tomēr atstāj nemākslotu iespaidu.

                Neticība – atāvisms ir šo cilvēku biežais pavadonis. Jau no senlaikiem šiem tipiem asinīs klejošanas tieksmes un maz  ir tādu, kas visu mūžu nodzīvo uz vietas. Parasti viņi ceļo, ne mīlot kustību, bet.., viņi ilgojas tālumu, „to nezināmo paradīzi”, tur aiz tiem okeāniem, tanīs neizpētītajās salās, aiz tiem noslēpumainajiem kalniem...?

                STRĒLNIEKS ļoti labi satiek un sadzīvo savā starpā. Kaut runātu katrs savā mēlē, tos domu gājieni saved kopā. Viņiem pat imponē naidnieka lieliskums. Brīvība ir viņu dabā, - bet ne revolucionārā brīvība. Viņi ir cauri un cauri indivīdi, bruņinieki ar klaidoņa – mednieka goda prātu (Bethovens, Čērčils).

 

Jupiters, augstākais romiešu dievs, identisks ar sengrieķu Zevu – dieva Kronsa un dievietes Rejas dēlu; strēlnieka zīmes un horoskopa 9. Mājas valdnieks.


Strēlnieks / Horoskopi

Atbalsti Eurika labdarības projektus ar ziedojumu, dari to šeit->
Aicinām iegādāties Ziemassvētku apsveikuma kartiņas, aplūkot kartiņas variet šeit.->