Skorpions / Horoskopi
Nesanāk ielogoties?

Par mums

Fonds „Eurika” un kā mēs uzsākām labdarības projektus

Labdarības kartiņas

Iegādājies labdarības apsveikuma kartiņu un palīdzi bērniem slimnīcās

Ar rokām darinātas Ziemassvētku apsveikuma kartiņas

Jaunums! Piedāvājam ar rokām darinātas Ziemassvētku apsveikuma apsveikumu kartiņas ar ornamentiem!

Smiekli ārstē!

Sadarbībā ar origami.lv no šiem zīmējumiem mēs piedāvājam izgatavot labdarīgas dāvanas!

E kartiņas

Eurika piedāvā uzņēmumiem izveidot flash elektroniskās apsveikuma kartiņas

Dāvātās iekārtas slimnīcām

Eurika labdarības projektu dāvātās iekārtas Latvijas bērnu slimnīcām

Pabarosim bērnus

Pabarosim bērnus projekta bildes un apraksts par projektu

Atbalstītāji

Firmu logo kuri vairāku gadu laikā ir atbalstījuši vai turpina atbalstīt Eurika.lv Labdarības projektus.

Ziedot

Ziedot, lai palīdzētu Eurika labdarības projektiem

Apsveikuma pantiņi

Dzejoļi Jūsu apsveikuma kartiņām un citiem apsveikumiem

E-kartiņas

Šeit variet izveidot un nosūtīt E-kartiņas

Indigo skola "Saules Bērni"

Indīgo bērnu internātskola un jaunrades centrs

Kontakti

Mob: +371 29828387
Mob: +371 29828152
Email: info@eurika.lv


Skorpions / Horoskopi

Skorpions

                                                                                         24. Oktobris - 22. Novembris

  Uzticīgs, lepns, cīnītājs, neredz savus trūkumus

 

                Rudens iestājies un pilnīgi valda par dabu. Dzīvība uz zemes sagatavojas cīņai un „nāvei”, ko tā nojauš gadu tūkstošus ilgā pārbaudījumā. Tamdēļ SKORPIONI šai zvaigžņājā dzimušie, ir cīnītāji „par excellence”, un visa viņu dzīve ir kaujas lauks. Viņš neuzbrūk kā AUNS, bet vienmēr viņš jūtas apdraudēts un gatavs aizstāvēties. Katru līdzcilvēku SKORPIONS pirmā kārtā uzskata par savu ienaidnieku, ar kuru labāk būt naidā, un tas vienmēr ir gatavs pārkāpt pār sava līdzgaitnieka līķi, lai ietu pretim nākošam, kurš tāpat būtu jāiznīcina, vai vismaz jāpadara par gūstekni, kuru tad varētu apsmiet, vai izdarīties ar to pēc patikas. Katru pretestību viņš jau uzskata par sacelšanos pret viņu, ko nevar paciest. Tāds ir SKORPIONA raksturs, un tāds jau pastāv gadu tūkstošus, un nav viegli pastāvēt pret šo neizsmeļamo cīkstoni un stipro tipu. Neviens cits indivīds nevar būt tik ārprātīgi dusmīgs, ļauns un nepatīkams, neviens cits tik neiecietīgs, bet ar tik noteiktu gribu strādāt. Viņš ir agresīvs, un tikai lai apietu otru, it kā lai aizstāvētu sevi. Otra pretestību viņš necieš un bieži pārprot, kas bieži ir tikai neuzticība pret savu līdzcilvēku. Tomēr tas SKORPIONA raksturā neko negroza; viņš uzbrūk pie pirmām aizdomām, dur un kož iekams partneris ko uztvēris.

                Šādi viņš izturas un izrīkojas kā sabiedrībā, tā darbā, kā draudzībā, tā mīlas divvientulībā. Viņš var mīlēt īsti, ilgstoši un aizrautīgi, bet kādu pārestību, varbūt tikai pat iedomātu, viņš neaizmirst nekad. Šīs pārestības jūtas viņš gan var „iesaldēt” pat uz ilgāku laiku, pat desmitiem gadu, bet tad atkal tās var uzliesmot ar nāvīgu naidu un viņa atriebība var izsaukt gandrīz vai īstu ugunsgrēku.

                Skorpiona joki parasti ir sarkastiski jeb auksti ironiski. Viņš var būt īsts un uzticams cīņas biedrs savam partnerim, kur viņš uzstājas kā lielisks cīnītājs ar apbrīnojamu drosmi un milzīgām spēka rezervēm, kaut šāda cīņa viņu neapmierina. Tas neko neizskaistina; nekad nesaka – nav jau nemaz tik ļauni..  bet viņam allaž liekas, ka būs – notiks vēl kas ļaunāks un uz to gatavojas. Uzdot kaut ko, kapitulēt, padoties vai pieļauties, - ir jēdzieni, kas SKORPIONAM neeksistē. Viņa izpratnē ir tikai divi jēdzieni – nepareizie un  mani. Ka viņam ir ienaidnieki, tas viņu netraucē; viņš pat bez tiem nevar iztikt (Mārtiņš Luters). Ienaidnieks rieš viņā darba sparu un cīņu. Un tikai zinot šīs īpašības mēs savu līdzgaitnieku – SKORPIONU daudzmaz, kā cilvēku, varam saprast (Dr. Goebbels, Aurins Bēvisma, senatnē Sv. Augustīns).

                SKORPIONS vienmēr uzsver: redzi, taisnība bija manā pusē, uzkundzēšanās otram, pārākuma un spēka demonstrēšana cīņā, strīdi, „ecēšanās” – parastās viņa izpausmes. Viņam tīk ieroči, un darboties ap tiem, arī medības, uzvaras un grūtumi, lai tos pārvarētu. SKORPIONAM nepatīk cita spēks un pārākums, lai gan to respektē, pārliecinoša loģiska doma  - pret kuru viņš glābjas ar ironiju; neuzticība, padevība, miera stāvoklis, pretestības trūkums (ko viņš bieži veicina), citu autoritāte, vienalga kādā plāksnē, pretrīcība pret viņu ar „tādiem pašiem ieročiem”, citu privilēģijas, prasījumi un iebildumu dažādība, kas nav viņa paša izraisīti, utt., līdz bezgalībai var turpināt uzskaiti, kas SKORPIONAM derdzas.

                Kā iedzimtam cīnītājam, viņam piemīt talants atklāt pretinieka vājās puses, t.i. – viņa Ahilesa pēdu. Tas ir slepenpolicista, ārsta un t.l. augstvērtīgās īpašības, un neviens tā nespēj iedziļināties savā pacientā, - vai nu noziedzniekā, vai slimniekā, kā speciālists – SKORPIONS. Veikalvedībā viņš nemaldīgi uzliek „pirkstu” uz viltotās ailes, kā priekšnieks nemaldīgi pateiks, kur darbinieks zog, nav viegli sadarbē izkalpot viņa uzslavu, ar savu „kundzību” viņš vieš netaisnību, kuru grūti panest, pat akceptēt, ne vienmēr prātīgāk ir šādam tipam „iet ar līkumu”, vai „griezt ceļu”.

                Nav izcilāka karavīra par SKORPIONU; ne tikai viņa drosmes un izturības dēļ, bet viņa aukstasinības un mākslas ienaidnieku novākt pie malas. Šo īpašību pēc viņš stāv tālu priekšā AUNAM, kurš arī ir priekšzīmīgs karavīrs. Tomēr AUNAM, viņa vientiesīgās dabas dēļ, nekad neienāks prātā SKORPIONA stiķi un niķi. SKORPIONU cīņā var uzvarēt tikai otrs SKORPIONS, tādēļ Anglija otrā Pasaules karā sūtīja Montagomēriju pret vācu feldm. Rommelu – abi SKORPIONI.

                SKORPIONA neuzticība bieži izpaužas greizsirdībā, tamdēļ astroloģijā šis tips ir viena no vismistiskākajām mīklām (neizprotamāks, kā ZIVS). SKORPIONAM vienmēr un visur nepieciešama cīņa, strīds, un tas padara sadzīvi ar viņu gandrīz par neiespējamu, - deviņus no desmit strīdiem uzvarēs skorpions. No tūkstošgadīgas prakses piedzīvots, ka pret SKORPIONU dzīvē jālieto bezbailība, pretuzbrukums, bet ne ar pātagu, vai lielu dūšu, bet ar pacietību apveltītu drosmi. Nekad nedrīkst izrādīt vājuma pazīmes, bet arī nekad viņu nedrīkst izaicināt. Iepretīm vājam SKORPIONS ir nesaudzīgs, - viņš nepazīst līdzjūtību. Ir izņēmumi, bet visai reti. Šīs īpašības piemīt visiem SKORPIONIEM, ja arī tās būtu aizmaskotas ar „smalko” audzināšanu un labām manierēm.

                SKORPIONA sievietes ir citādas raksturā kā vīri. Lai gan viņas arī ir paskarbas un cietas raksturā, tomēr neviena partnere viņas nevar pārspēt ne spēkā, ne enerģijā, un bieži viņas ar savu cietumu, pat nežēlību dziļi var aizvainot vīrieti. Viņām piemīt savs īpatnējs skaistums, ko mēdz dēvēt par „nakts karalienes skaistumu” (Hepbārn, Lilian Lēi, Heidi Lamār). Visas viņas savas lomas tēlo kā „femme fatale” – likteņa sievietes, dēmoniskas, nelaimes nesošās skaistules. Bet līdzīgi AUNA sievietēm, viņām piemīt maģisks pievilkšanas spēks, sevišķi „maigiem”, labsirdīgiem un vājiem vīriešiem. Tomēr, tāpat kā AUNA sievietes, arī SKORPIONES dzīvē tiecas pēc sava „varoņa – stiprā balsta”, kurš būtu spējīgs viņas sev pakārtot, pakļaut, bet dzīvē mēs zinām – ikkurš vīrietis tiecas pēc maiga radījuma – kā Lāčplēsis pēc Laimdotas (nevis cīnītājas Spīdolas). Neatradušas savus „spēka vīrus”, viņas samierinās ar „mīkstsirdīgajiem”, ņem tos un dzīvē „skalda un valda” pār tiem.

                Ir gadījumi, ka kāds stiprs raksturs dzīvē sabrūk. Tad tas nekādā ziņā nebūs SKORPIONA tips. Ja tas kļūs vājš un bezspēcīgs, kas gan notiek visai reti, viņa balss kļūs skārdaini skanīga un viņš iegrims sevī, - tādā kā pašlīdzcietībā, sajūtā, kādu viņš nekad nav pazinis pret citiem. Tad viņa kosmiskais „mantojums” padara to vai nu piemīlīgāku, vai cienījamāku, atkarībā no tā, kādu stāvokli tas izšķiras ieņemt. Un šīs metafiziskās īpašībās SKORPIONS ir visvairāk apbrīnojams, ka viņš var pārvarēt vislielāko ienaidnieku, t.i. pats sevi, - un ja viņš to spēj, sastopam dzīvē cēlo SKORPIONA tipu, kurš sasniedz kultūrvēsturē visaugstākos kalngalus (Pikasso, Voltērs, Nēru, Marija Kirī, u.c.). Tomēr pārvarēt pašam sevi ir pirmais un galvenais noteikums, - kā to izdarīt, to mēs redzam no Sv. Augustīna dzīves un darbiem (skat. Viņa „Atdzimšana”). Šī grāmata izgaismo iedomīga patmīļa, izlutināta tipa cīņu un konfliktu gandrīz vai ar visu pasauli, un tā pārvērtības, un beidzot sasniegt samierināšanos ar visu, ienirstot vai pat svētsvinībā, resp. no pašas apakšas, no pagrimušas dzīves nostaigājot līdz gaismas un apskaidrotības tekām.

                Pašaudzināšanā ne ikreizes pašpārvarēšana ir vajadzīga; to SKORPIONS gūst bieži zinātnes laukā, un tad viņš metas ar tādu pašu vajāšanas un apkarošanas tieksmi vajāt pētījumus, laboratorijā vai auditorijā, kā parasti viņš to savā centīgajā naidā ir darījis ar saviem līdzcilvēkiem (Marija Kirī). Pateicoties lielajai uzņēmībai un alkatīgajai enerģijai nospraustā mērķa apzināšanā, SKORPIONS, liekot lietā savu cīņas sparu un iznīcinošo spēku – apkarot ļauno, pētījumos izdara lielu pakalpojumu cilvēcei. SKORPIONS dzimis MARSA zīmē, tamdēļ viņam, tāpat kā AUNAM, piedienas viss, kas griezīgs, smails, degošs, un arī.. ledaini auksts...

                Nereti zinātne un psihiatrija uzsver, ka policisti, slepenpolicisti un spiegi ir tas pats noziedznieka tips, tikai tā saucamais „uz iekšu vērstais”. Šiem darboņiem tieksme darīt blēdības un vairot viltu iekšēji pārvēršas tieksmē to apkarot un vajāt, ko tad viņi veic ar alkatīgu piespiešanos uz centību, un šajā amatā tad nu neviens cits darbinieks ar SKORPIONU nevar sacensties.

                Kā katrā zvaigžņājā, arī šajā dzimst zemi, ļaunu tieksmju apsēsti tipi – zagļi, blēži, slepkavas, laupītāji, varas kāri izdzimumi. Un SKORPIONS šai gadījumā atkal visļaundabīgākais ir starp noziedzniekiem. Augstākais SKORPIONA tips  pārtrumpo zemo un to atmasko, atrod un iznīcina, kur un kā vien varēdams, jo viņam nav spēju no kaut kā kaut ko radīt, bet uz „drupām” celt savu darba un pūliņu celtni (pretēji Ūdensvīram). Šīs garīgās drupas ir morāli sabrukušie, ar, jeb pret paša gribu nelaimīgie tipi, kurus tad SKORPIONS – atklājējs cenšas vest uz pareizā ceļa.


Skorpions / Horoskopi

Atbalsti Eurika labdarības projektus ar ziedojumu, dari to šeit->
Aicinām iegādāties Ziemassvētku apsveikuma kartiņas, aplūkot kartiņas variet šeit.->