Zivs / Horoskopi
Nesanāk ielogoties?

Par mums

Fonds „Eurika” un kā mēs uzsākām labdarības projektus

Labdarības kartiņas

Iegādājies labdarības apsveikuma kartiņu un palīdzi bērniem slimnīcās

Ar rokām darinātas Ziemassvētku apsveikuma kartiņas

Jaunums! Piedāvājam ar rokām darinātas Ziemassvētku apsveikuma apsveikumu kartiņas ar ornamentiem!

Smiekli ārstē!

Sadarbībā ar origami.lv no šiem zīmējumiem mēs piedāvājam izgatavot labdarīgas dāvanas!

E kartiņas

Eurika piedāvā uzņēmumiem izveidot flash elektroniskās apsveikuma kartiņas

Dāvātās iekārtas slimnīcām

Eurika labdarības projektu dāvātās iekārtas Latvijas bērnu slimnīcām

Pabarosim bērnus

Pabarosim bērnus projekta bildes un apraksts par projektu

Atbalstītāji

Firmu logo kuri vairāku gadu laikā ir atbalstījuši vai turpina atbalstīt Eurika.lv Labdarības projektus.

Ziedot

Ziedot, lai palīdzētu Eurika labdarības projektiem

Apsveikuma pantiņi

Dzejoļi Jūsu apsveikuma kartiņām un citiem apsveikumiem

E-kartiņas

Šeit variet izveidot un nosūtīt E-kartiņas

Indigo skola "Saules Bērni"

Indīgo bērnu internātskola un jaunrades centrs

Kontakti

Mob: +371 29828387
Mob: +371 29828152
Email: info@eurika.lv


Zivs / Horoskopi

Zivs

20.februāris – 20.marts

Jūtīgs, kaislīgs novators, svārstīgs mistiķis

 

Vēl ir ziema, kad šai zvagžņājā dzimušie uzsāk savas dzīves gaitas zem šīs saules. Vāja nojauta vēsta par sastinguma mazināšanos un siltuma tuvošanos. Arī daba damija laikā svārstās vai palikt stingumā, vai sniegties pretī saulei. Tāpat ZIVS zvaigžņājā dzimušie visu mūžu svārstās un mokās ar nenoteiktību. Grūtākais viņiem pieņemt kādu izšķirēju lēmumu dzīvē.
Pats zvaigžņāja simbols, kopš gadu tūkstošiem, ir divas zivis, katra lūkojoties savā virzienā. Zivs allaž ir kustīga. Novērojot to, mums šķiet itkā viņas bezmērķa šaudīšanās šurpu un turpu. Bet tāda ir zivs daba, un tādi ir arī šai zvaigzņājā dzimušie individi. Taisns ceļš viņu izpratnē ir nereāls, neiespējams. Viņi iet krustišķērsām, - uz priekšu un atpakaļ. Ko viens dara tā, otrs pilnīgi pretēji. Tādēļ ZIVS zīmē dzimušos līdzcilvēkiem visgrūtāk saprast, jo būtībā zivs nesaprot arī pati sevi. Viņi nezina, ko viņi grib un bieži nezina, vai vispārīgi viņi ko grib? Amata izvēle viņiem sagādā vislielāko grūtību. Iecerētās tirdzniecības vietā iznāk vēlāk darboties mākslas laukā vai otrādi utt. Pieņemot viesību ielūgumu, tas īsi pirms ierašanās atsakās, bez beidzot tomēr ierodas. Ierodoties hipodromā, citu iespaidots viņš izlemj likt uz 'Lielo'. Iedams uz kasi pēc biļetes viņš atmin pasaku par Sniegbaltīti, nopērk biļeti uz 'Balto' un laimē lielu summu. Tā nav ne parastā cilvēka nojauta ne intuīcija, bet ZIVS individa izrīcība (hunch).

Zivīm ir priekšnojautas, pēkšņas iedomas sakarā ar viņu intuīciju, un nebūtu ieteicams viņus no tām atrunāt. Ja šie reti maigie, jūtīgie, labsirdīgie, gatavi palīdzēt otram un ārkārtīgi viegli iespaidojamie cilvēki sajūt, ka tos mēģina kautkādā veidā nelabvēlīgi pierunāt, vai iespaidot, viņi kļūst spītīgi kā ēzeļi.

Gandrīz visi ZIVS individi mīl mūziku, ļoti bieži matemātiku, vienmēr mieru, bet bieži uzskata sevi par kautkāda otra darbības upuri. Zivs protams mīl ūdeņus, stiprākus padzērienus, nereti arī kairinošus līdzekļus. Zivij patīk arī apslēptais - okultais, bet viņai bail no šīs sajūtas. Zivs sapņo gaišā dienas laikā, tai patīk balets un vispār dejošana (sevišķi sievietēm). Zivs ciena visu estētisko, arī pārnormālo un mistisko, kaut bieži no tā viņai ir bailes, jo nespēj to izprast.

Bieži redzam, ka citos zvaigžņājos dzimušiem rakstura īpašības ir daudzas pozitīvas īpašības, bet arī izteiktas negatīvas, simpātija un izteikta antipātija pret kautko. ZIVIJ nav šādu jēdzienu, - kā nepatika vai riebums. Saprotams, tamdēļ būtu neprāts prasīt ZIVIJ pēc padoma. Viņa tādu nav spējīga dot. Neskaitāmas un vēlreiz neskaitāmas reizes dzīvē ZIVS uzrāda pilnīgi traka cilvēka pazīmes, un tās tūdaļ būtu jāizolē no sabiedrības, un tomēr, laika tecējumā ZIVS pāri visiem ārprāta šķēršļiem panāk savu, un attaisno sevi, kur neviens cits to nebūtu ne cerējis, ne panācis. Astroloģija bez izņēmuma uzskata šo ZIVS tipu par tādu likteņa dotumu, lai pierādītu lepnajam cilvēka prātam viņa nespēju un alošanos. Lūk, pasaulē ārpus cilvēka loģiskā prāta ir kāda jums neizprotama, neizdibināma vara, un tomēr tā neapšaubāmi eksistē. Tūkstošiem gadu, bet veltīgi, zinātnieki un dziļi mācīti vīri ir centušies izanalizēt, izprast ZIVS dabu un rakstura īpašības. Ieskatoties dziļāk ZIVS zvaigžņājā dzimušo izdarībās un darbībā, nonākam vienīgi pie pretrunām. Ļoti daudzi ZIVS zvaigzņājā dzimušie ir muļķi, jeb dzīvē - naivie, vientiesīgie. Neskatoties uz visām šīm, ne visai spožajām atestācijām, ZIVS individi visai viegli apgūst matemātiku un pat atrisinājumus ar daudziem x. Tas, ka astrologus un psihologus nostāda pie visai nepārvarama šķērsļa, pētot ZIVS raksturu, - šķiet mistiska parādība, ka tikai ZIVIJ piemīt atzīšanās spēja, kādā no viņas smadzeņu centriem, vai dvēseles stūrīti mītoša. Ne atrast, ne pateikt, kur tā mīt, to neviens nevar. Ja šodien ZIVS izdara kautko lielisku un atzīstamu, rītā viņa var izradīt tikpat labi ko muļķīgu, jeb bezjēdzīgu, parīt viņa iznirst ar smaidu uz lūpām un izturas, itkā itnekas nebūtu bijis. Tomēr ne vienmēr var izlabot visas ZIVS izdarītās muļķības. Šai sakarībā ZIVS tāpat kā SKORPIONS var kļūt savs ienaidnieks, jo abās zīmēs slēpjas kautkas tāds, ko mēs saucam par pašiznīcināšanos.

SKORPIONS trakodams savās dusmās gūst sev ienaidniekus. ZIVS pati sevi iznīcina ar dažādām baudvielām, - alkoholu, narkotiku un tml., lai gan tieši viņas organisms šīs vielas nepanes, jo kairinošie iespaidi atstāj uz ZIVS ķermeni graujošu iespaidu. Tas arī ir galvenais iemesls, kāpēc ZIVS visbiežāk krīt šiem līdzekļiem par upuri, jo ķermenis nonācis saskarē ar šīm indēm, nespēj pretoties. ZIVS nekad nedrīkstētu lietot nekādas zāles, un nekādā ziņā vairāk, kā ārsts atļauj, jo tas viņai varētu kļūt liktenīgi. ZIVIJ draud briesmas no iekšējas tieksmes uz fatālismu, t.i. - kas ir, tas ir, un tam jāseko un tā jādara, jo viņas dvēsele ir sastingusi pameklēt ko citu. Šī paštieksme uz kādu nepārdomātu, nekritizētu darbību ir šinī zvaigžņājā dzimušajiem cilvēkiem vislielākās briesmas. Nevienam citam nebūtu vajadzīgs tik daudz pašsavaldīšanās, pašdisciplīnas un apdomības kā ZIVIJ. Viņa mīl grimt ūdenī; tas viņai no vienas puses, sagādā baudu, no otras puses, pārāk pasīva, lai pretotos, - 'lai notiek, kas notikdams'.

ZIVS sievietei allaž piemīt zināms skaistums, viņas ir trauslas, jūtīgas un 'ēteriskas'. Dažas no viņām atstāj tādu iespaidu itkā viņas būtu 'meža meitas', itkā no pasakām iznirušas. Ja ZIVS vīrieša gaita ir smaga un ļodzīga, itkā pa plostu kapaļātu, tad sievietes gaita ir gracioza, jo daudz redzamas dejotājas ir dzimušas šajā zvaigžņājā, jo viņām piemīt šim amatam nepieciešamās plūstošās kustības. Bet šie trauslie sievišķīgie radījumi var būt ļoti greizsirdīgi, jo  kā jau redzējām, zem šīs zvaigznes nedzimstt spēcīgi indivīdi, tāpēc, ja nu kāds sevī ir kaldinājis pilnbriedušu raksturu, tad tas ir dubulti jānovērtē tā pūļu dēļ. ( Lai minam divus slavenus admirāļus - Nīmics, Japānas - Klusā okeāna flotes iznīcinātājs un Tovejs, kara kuģa 'Bismark' nogremdētājs.) Pavisam tipisks ZIVS pārstāvis ir komp. Šopēns, būdams, kaut liels gars, bet slimīgs un vājš, atbalstu atrada pie rakstnieces Žoržas Sand, jo pats viņš tādu nespēja radīt. Otrs spilgts piemērs - Alberts Einšteins, kas nodibināja jaunu ēru, bet dzīvē un politikā viņš bija ' viens izklaidīgs profesors', ar pijoli padusē. Ne mazums šādu gadījumu uzrāda ZIVS.

ZIVIJ raksturīgs ir parodoksālais - gudrības sajaukums ar bērnišķību, nereti ZIVS uzrāda augstu inteliģenci un turpat blakus vientiesīti, respektīvi ZIVIJ parādās dīvainības. Līdzīgi vēzim, ZIVS savu mīkstčaulību cenšas slēpt un izlikties par cietu, skarbu. Ar cietu gribu dažiem vīriem tas arī izdodas, jo tie zina, par admirāli ar mīkstčaulību neviens nav ticis. Lielākā mīkla astrologiem ir  - boļševiku ārlietu ministrs Molotovs. Netikdami tuvāk atrisinājumam, viņi to liek uz neizprotamās krievu mistiskās dvēseles konta. Arī nelaiķis pāvests PIJS XII dzimis ZIVS zvaigžņājā. Ir zināms, jaunībā viņš ir bijis ļoti trausls, bet nobriedis un uzņēmies visas katoļu baznīcas vadību, viņš attīstīja tādu darba spēju un cīņas enerģiju pret miljoniem savu ienaidnieku, kādu vēsturē reti kurš cīnītājs uzrāda, un kas tamdēļ vēl šodien astrologiem ir lielākā mīkla. Šķiet, ka ZIVS zvaigžņājā dzimušie zina, ka ir lietas un jēdzieni, kuri iet pāri cilvēka prātam un analīzēm, un pārējiem malā stāvošiem atliek tikai pabrīnīties un vērot. Bet tur vajadzīga ticība, un kur sākas ticība, tur prātam jāklus. Īstu ticību mēs sastopam arī citos zvaigžņājos  dzimušos cilvēkos, un ticība mums māca: 'lūdz un tev taps dots', bet šī ticība pie ZIVS pārstāvjiem jau ir itkā kāds priekšnoteikums, kas it spilgti viņos iemiesojas. Bez tam, apzinādamies šo vērtīgo īpašību, ZIVS to liek lietā vairāk kā jebkurš cits savas tautas un visas cilvēces labā, sasniedzot ģenialitātes kalngalus.


Zivs / Horoskopi

Atbalsti Eurika labdarības projektus ar ziedojumu, dari to šeit->
Aicinām iegādāties Ziemassvētku apsveikuma kartiņas, aplūkot kartiņas variet šeit.->