Auns / Horoskopi
Nesanāk ielogoties?

Par mums

Fonds „Eurika” un kā mēs uzsākām labdarības projektus

Labdarības kartiņas

Iegādājies labdarības apsveikuma kartiņu un palīdzi bērniem slimnīcās

Ar rokām darinātas Ziemassvētku apsveikuma kartiņas

Jaunums! Piedāvājam ar rokām darinātas Ziemassvētku apsveikuma apsveikumu kartiņas ar ornamentiem!

Smiekli ārstē!

Sadarbībā ar origami.lv no šiem zīmējumiem mēs piedāvājam izgatavot labdarīgas dāvanas!

E kartiņas

Eurika piedāvā uzņēmumiem izveidot flash elektroniskās apsveikuma kartiņas

Dāvātās iekārtas slimnīcām

Eurika labdarības projektu dāvātās iekārtas Latvijas bērnu slimnīcām

Pabarosim bērnus

Pabarosim bērnus projekta bildes un apraksts par projektu

Atbalstītāji

Firmu logo kuri vairāku gadu laikā ir atbalstījuši vai turpina atbalstīt Eurika.lv Labdarības projektus.

Ziedot

Ziedot, lai palīdzētu Eurika labdarības projektiem

Apsveikuma pantiņi

Dzejoļi Jūsu apsveikuma kartiņām un citiem apsveikumiem

E-kartiņas

Šeit variet izveidot un nosūtīt E-kartiņas

Indigo skola "Saules Bērni"

Indīgo bērnu internātskola un jaunrades centrs

Kontakti

Mob: +371 29828387
Mob: +371 29828152
Email: info@eurika.lv


Auns / Horoskopi

Auns

                                                     Mar. 21. – Apr. 20.

                Enerģisks, agresīvs un egoistisks, jaunu ceļu lauzējs

 

                Jau no sen seniem laikiem cilvēki no pieredzes un ar prāta slēdzieniem marta mēneša pēdējās desmit dienas uzskatīja par gada īsto sākumu. Vai senatnē, vai mūsdienās –sākums ir sākums, tas vienmēr ir grūts, jo „viss jāsāk no sākuma”. Tāpēc arī pats sākums ir pirmatnēji – arhaisks un arī visi AUNA zvaigžņājā dzimušie ir pirmatnējās dabas spēku vitalitātes pielādēti, vienkārši, kā nomādu cilvēki, kaut arī tie dzīvo augstas kultūras zemēs. AUNAM nekad netrūkst vitālas agresivitātes un iniciatīvas, kas dažkārt maigākas dabas cilvēkam „krīt uz nerviem”. AUNAM nekad nenāk ne prātā kādam pakļauties, pakārtoties, vai nu tas būtu ģimenē, darbā, draudzē, vai organizācijā. AUNS ir individuālists, un ja nu viņam apstākļu spiestam tomēr jāiekļaujas, tad viņš cenšas būt tanī vidē Nr.1. Viņa panākumu atslēga – AUNS rīkojas straujāk, agresīvāk, kaut arī neapdomīgāk. Tāpēc gan viņš biežāk kļūdās, bet par aizmugures nodrošināšanu, vai arī par sekām viņš pārāk maz interesējas, jo uzmanība un piesardzība nav AUNA dabā. Viņš ir priekšzīmīgs cīnītajās, bet gan tik ilgi, kamēr cīņa turpinās, izplānot tālāko stratēģiju, to AUNS reti kad dara, viņam derdzas sarežģījumi un gudrošana, toties cīnītājs AUNS ir „par excellence”, tur ar viņu neviens nevar sacensties.

                Aunam patīk briesmas, risks, lēciens uz priekšu, kaut arī nepārdomāts, bet viss tas notiek atklātā frontē. AUNS savu „knockout”, kā saka bokseri, izved brutāla, raupja spēka pārākumā, jo AUNAM derdzas gļēvulība, nedrošība, vilcināšanās, apkārtceļi, intrigu un lišķīgi diplomātiju tīkli. Tikai gadījumos, ja AUNAM ir Bismarka ģenialitāte, viņš var būt arī labs diplomāts. Bet Bismarka diplomātijas metodes izpaudās savus pretiniekus rupjā kārtā „piespiest pie sienas”.

                Jau bērnībā jaunam AUNAM, vai tā būtu meitene, vai zēns, ir vairāk skrambu kājās, rokās, vai ģīmī, kā jebkuram citam bērnam. Ja skolotājs, vai darba vadītājs „jaizāzē”, tad droši vien tas būs AUNS, kas to izdarīs. Tas nebūt nav jāved sakaros ar brutalitāti, vai ļaunuma tieksmi, bet šādas akcijas AUNĀ slēpjas aiz pārplūstošās vitalitātes, enerģijas pārplūduma, kas saistīta pa daļai ar bezkaunību, vai pārdrošību, skatoties pēc apstākļiem. Līdz sirmam vecumam AUNS sajūsminās par fiziskiem sasniegumiem, tāpēc bieži abu dzimumu AUNI ir visāda veida sportisti, un meitenes jaunībā ir tādi „puszēni”.

                AUNA runas veids ir patosains, reti kad melodisks, tomēr dabisks un vienmēr skaidrs. Spēcīgi, pat pārāk skaļi vārdi nāk no AUNA mutes, ka maigākas blakus būtnes jūtas šokētas, par ko AUNS tikai uzjautrinās. Citus āzēt viņam sagādā prieku. AUNS – vīrietis ir „īsts vīrs”, rupjš un spēcīgs, vitalitātes pilns, kaut arī iedomīgs kā ĀZIS, un ja nu gadās, ka viņu iejūdz darba ratos, AUNS spārdās un ārdās, bet arī velk, un viņa dusmas, kā nākušas, tā gājušas, vēlāk, viss, kā nebijis.

                Ir ļaudis, kas savas dusmas iesaldē; AUNS to nepazīst. Taupību viņš arī nepazīst, un ja viņam ir pārpilnība, AUNS ar vieglu roku visu padala. AUNS nemēdz kaut ko diedelēt no otra, viņu interesē tikai pašreizējais mirklis, bet nākotne, kad tā jau ir kļuvusi tagadne.

                Bieži AUNA izskats atgādina viņa vārda brāli dabā: mazliet ieapaļa piere, it spēcīgi izliekts deguns, it kā ierautu zodu, bieži miesa apklāta kupliem matiem. Ja svešinieks AUNU ierauga pirmo reizi, viņu imponē tā jūtīgums. Tā primitīva cilvēka pašaizsardzības sega, spēja ierauties sevī. Sajūtot priekšā bīstamu šķērsli, neviens tā nav sagatavots atpakaļ lēcienam, kā AUNS, un tas parasti notiek pēdējā momentā. Gaidīt AUNAM nozīmē neko nedarīt, būt pasīvam, tas viņam ir nepaciešamas mokas. AUNS ir visaktīvākais no visiem cilvēku tipiem.

                Dzīve mēs sastopamies ar dažādos zvaigžņājos dzimušiem cilvēku tipiem. Kaut arī darbs, audzināšana, skolas un vide pārveido cilvēku, tomēr dabu nevienam izdzēst nevar, un AUNS paliek AUNS, kaut arī viņa darba vai dzīves apstākļi būtu pavisam pret viņa dabu.

                Ja AUNS ir karavīrs, būvuzņēmējs, inženieris, tad viņš ir savā elementā. Ja aktieris, tad tikai uz varoņlomām un bravūrām raksturlomām; ja mācītājs, tad draudzes strostotājs, kad klausītājiem ausis jābāž ciet; ja tirgotājs, tad ciņu var glābt tikai strauja rīcība un labdabīga riskēšana.

                Ir tomēr lietas, ko no AUNA nevar prasīt, jo tās nav viņa repertuārā: cieņas pilnu laipnību divattiecībās, taktu un diplomātisku klusēšanu, - jo noslēpums nav AUNA dabā. Neskatoties uz visu minēto, tomēr AUNAM ir daudz gaumes, - lai tikai minam tautas tērpus pie visādām primitīvām tautām? (Tāpat pusprimitīvām, pie kurām vēl šodien pieder 1/10 daļa cilvēces). Pusprimitīvo negatīvā īpašība – uzvilkt „kultūrtrēģeru” ievazātos karuļus, grabuļus – krelles, utml., bet tos viegli atšifrēt no īstā, tautiskā.

                Ja AUNS kļūst mūziķis, tad visādā ziņā diriģents jeb kapelmeistars, tas tīkami viņa godkārībai. Labs piemērs – Haidins, kas savas simtās simfonijās parasti gulētājus – klausītājus mēdza finālos modināt ar skaļiem pūšamo instrumentu un bungu fanfāriem. AUNS labi saprot, kad viņam jāpieklusē, kad „jāuzstājas”, - jālec gaisā. Ja AUNS dzīves cīņā zaudē, tad tas uz nervu sabrukuma rēķina, bet tas var atgadīties, it sevišķi šinī trokšņu un trauksmes laikā, kuram katram. Ja AUNS kļūst ārsts, tad visādā ziņa ķirurgs. No desmit ārstiem – deviņi būs ķirurgi, kuriem ir izveicīgas, drošām kustībām, ar mērķtiecīgām vēlmēm enerģiskas rokas, reizē tieksme mīlēt savu līdzcilvēku, kurš nodots viņa ziņā un gādībā. Šī apziņa un praktiskās spējas viņu izvirza priekšrindās skarbajā amata konkurencē.

                Cik bērns – AUNS ir „īsts puika”, tik no tā cieš AUNS – meitene. Viņas ir pārāk vīrišķīgas, starp pārējām savas sugas pārstāvēm. Vēlāk AUNA sieviete ir aktīva, patstāvīga, drošsirdīga un noteikta, bet, ak tu posts: - AUNA sieviete patīk tādiem vīriešiem, kurus viņa nevar paciest, t.i. maigas dabas pārstāvjiem. Dzejnieki, mākslinieki, vīrieši ar filozofisku ievirzi, jeb vispārīgi, pārstāvji „ar mīkstu sirdi”, un tikai tādi ir šo sieviešu pielūdzēju barā, jo tie allaž tiecās pēc šo sieviešu stingrās vadības – kur savos sapņos patverties, atpūsties, atbalstīties. Tikai nelaime, ka sieviete – AUNS pati arī meklē sev stipro balstu, kas taču ir tik dabiski sievietei vispārīgi, bet te nu ir atkal posts, - stiprie vīri – AUNI nevar paciest vīrišķīgās „AUNIETES”, tie sliecas uz maigo sievišķību, jo trauksmes un vīrišķības viņiem pašiem ir liku-likām. Un šie maigie radījumi tik labprāt saķer šo stipro, pasniegto roku, jo viņas bez „stingra atbalsta” dzīvē ir kā pazudušas. Beigu beigās AUNA jaunkundze arī apprec kādu no šiem „maigajiem”, dzīvo, sarod, un pēc gadiem kļūst laba māte saviem bērniem un reizē arī savam vīram. Daudzos gadījumos šīs laulības ir tās laimīgākās, - skatoties no ikdienišķās dzīves perspektīvas.

                Savam stipram vīram AUNIETE ir laba draudzene, jautrā meitene, kas visu tam „taisa līdz”, pat riskantos pasākumos, sporto, iedzer, izkaujas un izlamājas kopā ar vīru, - un galu galā labi vien ir, jo tāda ir dzīve. Tomēr dzīvē viņa ilgstoši nepaliks vīram maigā līgava, ar mirušu vainadziņu galvā. AUNA meitenei, tāpat kā SKORPIONA, piemīt zināms asums, griezīgums, ar tieksmi uz agresivitāti, jo abus šos tipus iespaido kareivīgais Marss, un iespaids dara savu uz

Šo tipu cilvēkiem, viņi citādi nevar, lai kā apspiestu savas jūtas, tās agri vai vēlu izlauzīsies uz āru. Šodien modernā psihiatrija māca, ka ne tikai vīriešiem piemīt vīrišķīgās īpašības, un ne tikai sievietēm sievišķīgās, bet gan jauktas. Tas nav nekas jauns, astrologiem tas bija zināms jau daudzus tūkstošus gadu atpakaļ.

                Marsa iespaids uz viņa pārstāvjiem izpaužas ne tikai drošsirdībā, bet tieksmē uz pārākumu, pat uzkundzēšanos caur savu aktivitāti. Un pat ikviena sieviete, ja viņa paliek pārāk aktīva, top vīrišķīga, un ja ikviens vīrietis paliek pārāk pasīvs, viņš top sievišķīgs. AUNS ir visvīrišķīgākais no visiem cilvēces indivīdiem, pat vīrišķīgāks par SKORPIONU; pēdējais piekopj vairāk aizsargāšanos taktiku, nevis uzbrukuma. Savā nepacietībā AUNS, bieži negribēdams, izjauc draudzību, tirdznieciskos darījumus, kamēr draugam briesmās AUNS ir drošākais palīgs. AUNA – vīrieša labākā īpašība ir drosme, viņa ideāls ir – veikums, viņa ieroči ir – neatlaidība, viņa filozofija ir cīņa – un cīņa uzvarēt sevi.

 

Marss, romiešu kara dievs, zodiaka auna zīmes un horoskopa 1. Mājas valdnieks. Lai gan Plutons ir skorpiona zīmes valdnieks, tomēr Marsam ir zināms iespaids arī uz skorpionu. Tāpēc auna zīmē dzimušie ir visagresīvākie un kareivīgākie cilvēki, bet skorpiona zīmes karavīri tos tomēr pārspēj viltīgā izveicībā (apvienojot Marsa cīņas gribu ar nāves, tumsas un atriebības dieva Plutona iespaidu). Marss ir tas pats kā grieķu Ares, Zeva un Hēras dēls.


Auns / Horoskopi

Atbalsti Eurika labdarības projektus ar ziedojumu, dari to šeit->
Aicinām iegādāties Ziemassvētku apsveikuma kartiņas, aplūkot kartiņas variet šeit.->