Jaunava / Horoskopi
Nesanāk ielogoties?

Par mums

Fonds „Eurika” un kā mēs uzsākām labdarības projektus

Labdarības kartiņas

Iegādājies labdarības apsveikuma kartiņu un palīdzi bērniem slimnīcās

Ar rokām darinātas Ziemassvētku apsveikuma kartiņas

Jaunums! Piedāvājam ar rokām darinātas Ziemassvētku apsveikuma apsveikumu kartiņas ar ornamentiem!

Smiekli ārstē!

Sadarbībā ar origami.lv no šiem zīmējumiem mēs piedāvājam izgatavot labdarīgas dāvanas!

E kartiņas

Eurika piedāvā uzņēmumiem izveidot flash elektroniskās apsveikuma kartiņas

Dāvātās iekārtas slimnīcām

Eurika labdarības projektu dāvātās iekārtas Latvijas bērnu slimnīcām

Pabarosim bērnus

Pabarosim bērnus projekta bildes un apraksts par projektu

Atbalstītāji

Firmu logo kuri vairāku gadu laikā ir atbalstījuši vai turpina atbalstīt Eurika.lv Labdarības projektus.

Ziedot

Ziedot, lai palīdzētu Eurika labdarības projektiem

Apsveikuma pantiņi

Dzejoļi Jūsu apsveikuma kartiņām un citiem apsveikumiem

E-kartiņas

Šeit variet izveidot un nosūtīt E-kartiņas

Indigo skola "Saules Bērni"

Indīgo bērnu internātskola un jaunrades centrs

Kontakti

Mob: +371 29828387
Mob: +371 29828152
Email: info@eurika.lv


Jaunava / Horoskopi

Jaunava

                                            24. Augusts - 23. Septembris

                                                                Pazemīgs, lojāli kritisks, izprotoši līdzjūtīgs

 

                Šajā zvaigžņājā gada laiks jau ir nobriedis, zemnieki ievāc ražu un pārdomā, cik darba pūliņu un sviedru ir ielikts un cik tas viss ir rentējies. Sāk arī plūst pirmie dzestri vēji – rudens vēstneši. Un tādi ir JAUNAVAS zvaigžņājā dzimušie indivīdi – nobrieduši, gudri, lai neteiktu, pirms laika nobrieduši. Visi viņi (ar retiem izņēmumiem), pavēsti, reti kad iekaist; visu viņi pārdomā, apsver iepriekš, par kaut ko lemj vai izšķiras. Šī pieeja lietām un lēmumiem – ir kārtības pazīme, un nav citu kārtīgāku cilvēku, kā JAUNAVAS ciklā dzimušo.

                Viņiem piemīt simetrijas, skaidrības, nenoteiktības, tīrības sajūta. Visam jānoris pēc zināmas kārtības – viens darbs pēc otra, bez steigas un uztraukuma. Pārmērības viņiem riebjas. JAUNAVAI patīk kārtība, tīrība, noteiktība, ierobežošanās, viss ar mēru, skaidrība un noteiktība, mērenība visās lietās, simetrija, atzinība, domāšana, aplešana (aprēķināšana), gudrs padoms, zelta vidusceļš, nopietns kompromiss, vispār viss nopietnais, morāle – pār visu, citu dzīves izvērtēšana – pārbaude (bet ne pašu).

                Jaunavai derdzas viss, kas bezformīgs, nesimetrisks, liels, pārmērības, neparedzētais, pēkšņais, ekstrēmais, nevīžība, nekārtība, netīrīgums, un viss, kas nav nopietns. Jaunava nekad neko nepamet neizkārtotu, neizvietotu. Zina, kas kur, kas ko, kas kā: tur un tur, trešajā plauktā pa labi, stūrītī ar zaļu diedziņu pārsiets.

                Šī pedantisma dēļ, daži JAUNAVĀ dzimušie jau robežojas ar patoloģisko tīrības apsēstību. Viņu izpratnē lietas un vietas it kā nekalpo vairs cilvēkiem, bet cilvēki ir šo objektu vergi, kalpi un apkalpotāji. Visa viņu dzīve ilgstoši paiet rūpēs dēļ spodrības, tīrības. Šo izjūtu aspektā JAUNAVAS cilvēki arī no sava līdzgaitnieka prasa to pašu fizisko un morālisko tīrību, un ja to neatrod, izrāda izteiktu vilšanos ar tieksmi uz kritizēšanu, neapmierinātību. Jaunavai ir izteiktas analizētāja spējas, un ja kāds ko grib uzzināt par savu līdzgaitnieku, vai konkurentu, lai griežas pie JAUNAVAS zīmē dzimušā. Viņi pazīst cilvēkus, un izteiktie spriedumi (kurus gan ne labprāt dod), būs pareizi.

                JAUNAVAS zvaigžņājā dzimušie ir centīgi, nopietni, metodiski, pienākumu respektējoši ļaudis, un grāmatvedība tiem visur un vienmēr ir pirmajā vietā, kas arī ir viņu sekmju pamats jebkuram – jebkurā pasākumā. Raksturīgi, ka jau skolas gados šie ļaudis ir pirmrindnieki, un vēlāk tie dzīvē ir vai dzimuši skolotāji. Nolaidība, nenoteiktība viņu izpratnē ir vai noziegums, un strādāt virsstundas ir viņiem pati par sevi saprotama lieta. Viņu neapšaubāmi labie tikumi prasa atzinību, uzslavu (tāpat kā VĒZIS), kas iedarbojas uz viņu garastāvokli pozitīvi. Pamudinājis viņu darbā (kā Aspazija Rainim), ir nepieciešams (tāpat kā VĒZIM). Visu šo JAUNAVAS tips neuzņem glaimus, vai apcelšanu (kā to varbūt uztvertu LAUVA), bet kā dabisku, iekšēju dziņu, viņi savā vietā ir lietā, vērtīgi, neaizvietojami, un šī kaut jel kāda atziņa – uzslava viņiem pienākas.

                Atziņu un respektēšanu JAUNAVA prasa arī privātā dzīvē, draudzībā, intīmās attiecībās un sabiedrībā. Kas grib JAUNAVAS draudzību, vienalga kādā plāksnē, tam tas jāzina. JAUNAVAS tipi, kaut arī gudri, bet bieži vientiesīgi ļaudis, bet nav tādu „kalngalu” (Goethe, Rainis, Jaunsudrabiņš), kuros viņi nespētu uzkāpt, bet kā jau „rudenīga vēja apdvesti”, viņi allaž ir rezignēti vēsi. Tagadējā civilizētā laikmeta zinātnes amoka skrējienā JAUNAVAS tips ir vairāk kā vajadzīgs, jo viņa precizitāte, analītiskās spējas, noteiktība un sareģistrēšana ir kvalitātes, bez kurām nav iedomājama šīsdienas modernā dzīve. Šī zvaigžņāja cilvēks ir – pētnieks, teorētiķis, pārbaudītājs, zinātnieks visās nozarēs. Viņa izcilā atmiņa tam dod spēju uzņemt ārkārtīgu daudzumu zinātnisku faktu, un šie ļaudis tiecas pēc zinībām, tāpat kā VĒRSIS pēc materiālām vērtībām.

                JAUNAVA ir mērķa cilvēks un tāpat kā DVĪŅI, viņi pakļauti Merkura iespaidam, bet viņu mērķis reti kad ir vara. Lielākoties tie ir padomdevēji, prezidenti, kambarkungi, bieži derīgi ar savām zināšanām savam „varas vīram”. Viņu domāšana ir skaidra un loģiska, bet ... ierobežota, jo viņš nelabprāt ielaižas ar nezināmo, pret ko viņam dziļš pretīgums. Viņš sajūt zināmas bailes pret nezināmo, bieži to noliedz, bet savās bailēs negrib atzīties un izliekas par skeptiķi, un tēlo autoritāti : „lūdzu netuvojaties man ar tādiem nezinātniskiem niekiem”. Šajos niekos ietilpst viss, ko JAUNAVA nesaprot, viss mistiskais, reliģiskais, arī astroloģiskais, t.i. viss, ko nevar pierādīt, izskaidrot. Viņam bail no visa, ko nepazīst, neizprot. Ja kādā jautājumā atrod izskaidrojumu, savā pārliecībā mainās. Ļoti cieš, ja kāds viņu uzskata „par pavieglu”, vai muļķi.

                Jaunavas tips kā radīts sīkdarbiem un precīzijas darbiem. Pavisam precīzi ir pierādīts, ka Šveices pulksteņrūpniecības darbos ir 87% šai zvaigžņājā dzimušo indivīdu. Pret visu lielu, plašu JAUNAVAI rodas neuzticība, bet kad šo lietu iepazīst, resp. kad tas kļūst mazs, izprotams, viņa ar to samierinās un ar to nodarbojas. Jau tikai domas vien – censties sasniegt vēl nezināmus augstumus, jeb dziļumus, iedveš JAUNAVAI šausmas.

                JAUNAVA negrib valdīt, bet ar aizrautību un uzupurēšanos grib kalpot savai idejai, kuras dēļ var aizmirst visu citu, un gatava ziedot sevi. Gadiem ilgi viņa var atteikties no visa kā, lai sasniegtu iekāroto. JAUNAVA ir bailīga izšķirties par kaut ko (it īpaši jauno),  un viņai ir vajadzīgs uzmudinātājs. JAUNAVA nav spējīga eksistēt viena (tāpat kā VĒZIS), viņai vajag blakām saprotoša līdzcilvēka, kurš pievērš viņai uzmanību. Vientuļa viņa jūtas bezpalīdzīga, nelaimīga, ja nav kāda, par ko gādāt. Vientulībā arī viņai trūkst uzmundrinātāja un sabiedrotā, ar ko dalīties savās domās. Vientulība visbeidzot JAUNAVAI var kļūt bīstama, sakarā ar viņas kritisko prātu, augsto morālo standartu. Lai izvairītos no psiholoģiskā krustceļa, ieteicama ģimenes dzīve ar seksuālām attiecībām. Sakarā ar sīkumaino dabu un errošanos, ja tādu precizitāti nerod pie partnera, JAUNAVAS tipam, kā pie sievietēm, tā pie vīriešiem piemīt tā saucamās „vecpuiša īpašības”.

                JAUNAVAS sievietes var arī būt ļoti skaistas, bet viņām mūžīgi piemīt kaut kāds vēsums, tukšums ar nopietnību sevī. Sakarā ar mērķtiecību uz sīkumiem, viņa bieži atbaida savu pielūdzēju, jeb ievieš viņā maldīgas nojautas. JAUNAVAS tips sacīs : lūk, tāds un tāds rakstnieks publicējis manu jauno grāmatu, bet netaujās par tās saturu, bet gan vai tas iespiests grezni vai vienkārši.

                Kāds mūsdienu ievērojams astrologs izteicies : JAUNAVAI piemīt praktiska labsirdība un tā droši „turas zābakos!” Cik arī tas nožēlojami būtu, neskatoties uz daudzajām JAUNAVAS izcilajām īpašībām un spējām, viņi dzīvē nav labi ieredzēti no saviem līdzgaitniekiem. Tas pa daļai viņu vēsuma dēļ, pa daļai nespēja noslēpt savu atturību, „iepriekš pārbaudes”. Citi cilvēku nelabprāt tuvojas JAUNAVAI, jo nejūtas viņas klātienē silti, mājīgi.

                Šī neiekļaušanās un nepakļaušanās varbūt arī izskaidrojama ar intelektuāļa – īpatņa atturību, ko mēs saucam par „neskatīties acīs”, kas nereti atstāj viltīguma iespaidu. Pat jau augstāk stāvošam indivīdam tomēr ir „tāda, kā kalpa paskats”, pieticīgs, uz leju vērsts skats. JAUNAVAS tipa labākā īpašība ir – palīdzība savam tuvākajam, ko viņi it bieži paši uzsver.

                JAUNAVAS zvaigžņājā rudens jau sācies, un lūkojoties nākotnē, tie šķiet pesimistiski, lēnīgi saīgušie, toties visu apsverošie analizētāji. Visiem viņiem ir tāda kā neuzticība priekam, un lielais dzejnieks Goethe (dzim. 28. Aug. 1749.g.) saka : „nekas nav grūtāk panesams, kā tikai labu dienu virkne”...

 

Rainis (dz. 11.sept.) – mūžīgais kalnā kāpējs, ... Tu kļūsi vientulīgāks, gads pēc gada, no tevis atšķirsies pēc drauga draugs.. un Jānis Jaunsudrabiņš (dz. 25.aug), ikdienas vērodams, kā viņa Dievs pastaigā saules loku pa debesjumu, arī maz bija piesieti šīs zemes lietām un vietām.


Jaunava / Horoskopi

Atbalsti Eurika labdarības projektus ar ziedojumu, dari to šeit->
Aicinām iegādāties Ziemassvētku apsveikuma kartiņas, aplūkot kartiņas variet šeit.->