Svari / Horoskopi
Nesanāk ielogoties?

Par mums

Fonds „Eurika” un kā mēs uzsākām labdarības projektus

Labdarības kartiņas

Iegādājies labdarības apsveikuma kartiņu un palīdzi bērniem slimnīcās

Ar rokām darinātas Ziemassvētku apsveikuma kartiņas

Jaunums! Piedāvājam ar rokām darinātas Ziemassvētku apsveikuma apsveikumu kartiņas ar ornamentiem!

Smiekli ārstē!

Sadarbībā ar origami.lv no šiem zīmējumiem mēs piedāvājam izgatavot labdarīgas dāvanas!

E kartiņas

Eurika piedāvā uzņēmumiem izveidot flash elektroniskās apsveikuma kartiņas

Dāvātās iekārtas slimnīcām

Eurika labdarības projektu dāvātās iekārtas Latvijas bērnu slimnīcām

Pabarosim bērnus

Pabarosim bērnus projekta bildes un apraksts par projektu

Atbalstītāji

Firmu logo kuri vairāku gadu laikā ir atbalstījuši vai turpina atbalstīt Eurika.lv Labdarības projektus.

Ziedot

Ziedot, lai palīdzētu Eurika labdarības projektiem

Apsveikuma pantiņi

Dzejoļi Jūsu apsveikuma kartiņām un citiem apsveikumiem

E-kartiņas

Šeit variet izveidot un nosūtīt E-kartiņas

Indigo skola "Saules Bērni"

Indīgo bērnu internātskola un jaunrades centrs

Kontakti

Mob: +371 29828387
Mob: +371 29828152
Email: info@eurika.lv


Svari / Horoskopi

Svari

                                                 23. Septembris - 23. Oktobris

                              Miermīlīgs, mākslinieciski iejūtīgs, mainīgi untumains

 

Nu jau rudens klāt, un daudziem šķiet, tas ir visskaistākais gada laiks. Pavasara ziedi aizsmaržojuši, vasaras karstums iztveicējis, raža ievākta. Cilvēks var „atliekt muguru”, ievilkt elpu, un tā pavisam mierīgā garā uzņemt rāmu dzīves ritmu. Mīlīgi, cienīgi un skaisti cilvēki dzimst šajā zvaigžņājā. Cilvēki, kuru iekšējā daba tiecas uz visu saskanīgu, kuriem iedzimts līdzsvars. Šis līdzsvars viņos parādās kā priekos, tā bēdās, kā pēc cīņas, tā pēc zaudējuma, jeb uzvaras, arī ikdienas darbā. Tie ir miermīlīgi ļaudis, un ja visi cilvēki būtu ar šādām rakstura īpašībām, cilvēce karus nepazītu.

                No otras puses, rodas jautājums, vai SVARU cilvēki vieni paši spētu izcīnīt tās uzvaras, kas mūs novestu pie lielā miera un harmonijas? Tomēr šie ļaudis nav nekādi vientieši, bet taisnības mēra sajūta ir tā, kas viņus dara nosvērtus, miermīlīgus, un tie vairās no visa nesaskanīga, ķildām, cīniņa, bet nekāda gadījumā to nevar iztulkot kā spara trūkumu. Viņu miermīlība ir pozitīva, un viņi cīnās, ka citas izejas vairs nerod. Tad viņi cīnās ar nepieredzētu sīkstumu, ka pat grūti viņus samierināt. Tāpēc nav ieteicams SVARUS izsist no līdzsvara.

                SVARI ir līdzsvara simbols, viņu domāšana un valoda ir harmoniska, sabalansēta. Bet SVARI ir arī tiesību simbols, un dzīvē šajos ļaudīs mēs sastopam vairāk indivīdu ar tiesisku apziņu, noslieci uz izlīgumu, tiesību izvērtēšanu domstarpībās. Viņos mīt dabiski dotumi kļūt diplomātiem : piemīlīgums, džentelmeniska un galanta uzvešanās, loģisks domu izklāsts, akcentēts uz taisnības konta, - tie ir faktori, kuri iespaido partneru, resp. „groza viņa prātu”, kas ir diplomāta misija. Ne tikai diplomātija un tiesību sfairā parādās SVARU tipa vērtības. Arī mākslas pasaulē, sevišķi baleta nozarē, pateicoties šo cilvēku izlīdzinātām kustībām, viņu panākumi ir neapšaubāmi. Bez izņēmuma SVARU ļaudis ir labi dejotāji un arī mūziķi, pateicoties viņu ritma un harmonijas sintēzei. Pat SVARU balss noskaņa jau norāda uz viņu muzikalitāti, tā ir harmoniska un maigi rāma. Ritmiska harmonija ir SVARU tipa dzīves jēga, un vai ritms nav visuma un katras sīkdaļas pavadonis? Ir praksē pierādīts, nav ieteicams ritmu pētīt, lai pētnieks ar laiku nezaudētu domu līdzsvaru dzīvē, bet pieņemt to kā kaut ko neapstrīdamu – absolūtu.

                Kad dzīvē meklē jēgu savstarpējā saskaņā, tas arī mīl dzīves skaistumu. Šai zīmē dzimušiem tā ir it kā nepieciešamība : atrast saskaņu ar daiļumu apdvestu, izteiktu pievilcību dzīvē. Viss spožais un mirdzošais, viss elegantais un harmoniskais pacilā SVARU garastāvokli. Šajā zvaigžņājā dzimušo vidū ir izcili tiesībnieki, diplomāti, baleta un mūzikas zvaigznes, juvelieri, modes veidotāji, frizieri un kosmētiķi. Svaru zīmē dzimušiem tīk miers, taisnīgums, izlīdzināta saprašanās, laba uztveršanās, komplimenti, visādu mākslu baudīšana, paša balss un pat paša attēls spogulī. Arī flirts, segts ar galantumu apģērbā un izmeklētu frazeoloģiju, koķetērija, - un pār visu, lai visiem un ikvienam labi klātos, visi būtu apmierināti kaut arī no šādām attiecībām konflikti rodas.

                SVARIEM netīk mērķtiecība, skarbums, rupjība un brutalitāte, nelāga uzvešanās, stūraina neveiklība, asumi, vēsums, vardarbība un viss, kam ar to sakars (izņemot karavīrus), zaudēts stāvoklis (kas turpretim ĀZIM patīk, pat sagādā prieku, dažos gadījumos arī ZIVIJ), raupjums un viss, kas skābs un rūgts un sīkpilsonība.

Nevienā citā zvaigžņājā dzimušie tik noteikti neuzsver apstākli : „nostāties pareizā vietā”, jo viņiem ne vienmēr pietiek drosmes apiet vispārējo sabiedrisko domu, atklāti to kritizēt, jo SVARU tips nav revolucionārs, viņš piemērojas apstākļiem.

Kā jau pierasts, viscaur ir izņēmumi, bet SVARU zīmē dzimušās sievietes ir visskaistākās. Pat visnožēlojamākos sociālos apstākļos, kur nekādas iespējas nav uz kaut cik individuālu attīstību, SVARU meitene izveidojas par pievilcīgu objektu, un ja viņa smaida, visi smaida līdzi. To viņa apzinās, un tāpēc varbūt pat smaida pārāk bieži, un iedomīga, tāpat kā SVARU vīrietis, arī viņa ir. Viņi allaž mēdz tīksmināties ap uzslavu, ka viņiem taisnība, un visos sīkumos, ar neapnikšanu apspriež līdz pēdējai niansei kaut arī visnenozīmīgākās lietas. Ja SVARU tips jums raksta vēstuli, tad varat droši izlasīt tikai pēdējo lappusi, tur viss svarīgākais būs pateikts, visa pirmā puse būs tikai ievads.

SVARU sieviete nekad nav vienaldzīga pret savu ārieni, un katros apstākļos apsver konsekvences, kas no tā izrietēs.. Viņa ļoti bieži ir iemīlējusies savā skaistumā un tīksminās, jeb uzsver to : „vai es esmu vainīga, ka citi cildina manu skaistumu!”, vai „Jūs nu gan esat brīnišķīga izskata sieviete!”, bet nenoliedzami SVARU sievietes skaistums ir cieši saistīts ar viņas raksturu, izturēšanos dzīvē, - resp. ar viņu likteni, no kura gan mēs neviens nevaram izbēgt.

Viena šo sieviešu īpašība ir – nekad neteikt „NĒ”, kautgan viņu noliegums drīzāk skan, varbūt tomēr.., agrāk vai vēlāk.. Ja viņām izsprūk „JĀ”, tad tomēr bieži izrīkojas, ka nē. SVARU sievietei nepatīk kādu iznerrot, pievilt, vai sarūgtināt, nepatīk, ko sauc par „scēnu divattiecībās”, tāpēc pēc iespējas, kompromisu neatradusi, izvairās, labāk pamelo, lai no visiem sarežģījumiem uzmanevrētu, un to viņas lielākoties veic ar lielu prasmi.

SVARU zīmē dzimušie ļaudis nav visumā sevišķi izveicīgi, uzcītīgi, jo viņi allaž iekārtojas, lai citi tops apkalpotu. Ja klasificējam cilvēkus „lāgajos un nelāgajos” tipos, tad SVARU nelāgais tips ir, kas padevies laiskumam, tas nereti pārvēršas nolaidīgā nevīžībā. Sieviete guļ līdz pusdienas laikam, sevis apkopšanai patērē milzumu laika, vīrieši nevīžīgi ģērbjas un kavē darbu. Šim tipam piemīt ļoti slikta gaume ap sevi visā viņa apkārtnē, bet viņi neuzstājas, neko nepieprasa, lai no šī stāvokļa izkļūtu. Sievietes greznojas ar pārlieku lielu grabuļu skaitu, un visu, kas viņai pieietams, nerespektējot pārmērību. Dažreiz šo īpašību dēļ tos mēdz uzskatīt par „paviegliem”. Šo ļaužu dzīvē mīla ieņem redzamu vietu, un vairākkārtējas laulības viņiem nav retums, jo mūžīgā meklēšanā „alkst pēc lielās mīlas”, kura, kā mēs zinām, šai pasaulē ir reta parādība, jeb kā katoļu garīdznieks teiks, „mīla vien ir pārāk mazs faktors” priekš kārtības laulības dzīves. Tai jābūt godīguma, pienākuma segtai. Ir gadījumi, kur SVARU tips „lielās mīlas medībās” pamet ķeizara troni, īpašumus un visu karjeru..

SVARU sieviete starp pārējo skaisto dzimumu ir sievietes prototips, un katra sieviete uztver, ka viņai arī būtu daļa pie sievišķības kapitāla. Sievietes allaž ir lepnas, ja viņas draudzene ir SVARENE, un šīs laimīgās būtnes reti kad paliek vecmeitu godā. Ja kāds vēlas sev pamatīgu draugu, jeb dzīves partneri, kas ietu, kā saka, „caur ūdeni un uguni”, lai meklē AUNA meiteni; ja kas grib piemīlīgu un uzticīgu sievu, lai ligzda būtu mājīga un saimniecībā taupība, lai skatās uz VĒRSENI; kas grib vaļību un „brīvību” laulību dzīvē, lai skatās pēc DVĪNENES; kas grib pieļāvīgu, jūtu apbagātinātu mājas dzīvi, lai ņem VĒZENI; kas vēlas reprezentablu mājas māti un tomēr saimniecisku, lai meklē starp LAUVENĒM; kas ciena mājās kārtību un tīrību un nebaidās no asajām pārmetumu un kritikas adatām, lai ņem JAUNAVU; bet kas lielāko uzsvaru liek uz skaistuma, grācijas un piemīlīguma, tam jāmeklē sieva – SVARU zvaigžņājā dzimusi.

 

 

Daži zodiaka zvaigžņāji (dienvidu debesīs, ap ekliptiku; no rietumiem uz austrumiem: zivis, auns, vērsis, dvīņi, vēzis), redzami ziemas naktīs (piem., ap 2 rītā 1.novembrī; ap pusnakti 1.decembrī; vai ap 8 vakarā 1.februārī)


Svari / Horoskopi

Atbalsti Eurika labdarības projektus ar ziedojumu, dari to šeit->
Aicinām iegādāties Ziemassvētku apsveikuma kartiņas, aplūkot kartiņas variet šeit.->