Vēzis / Horoskopi
Nesanāk ielogoties?

Par mums

Fonds „Eurika” un kā mēs uzsākām labdarības projektus

Labdarības kartiņas

Iegādājies labdarības apsveikuma kartiņu un palīdzi bērniem slimnīcās

Ar rokām darinātas Ziemassvētku apsveikuma kartiņas

Jaunums! Piedāvājam ar rokām darinātas Ziemassvētku apsveikuma apsveikumu kartiņas ar ornamentiem!

Smiekli ārstē!

Sadarbībā ar origami.lv no šiem zīmējumiem mēs piedāvājam izgatavot labdarīgas dāvanas!

E kartiņas

Eurika piedāvā uzņēmumiem izveidot flash elektroniskās apsveikuma kartiņas

Dāvātās iekārtas slimnīcām

Eurika labdarības projektu dāvātās iekārtas Latvijas bērnu slimnīcām

Pabarosim bērnus

Pabarosim bērnus projekta bildes un apraksts par projektu

Atbalstītāji

Firmu logo kuri vairāku gadu laikā ir atbalstījuši vai turpina atbalstīt Eurika.lv Labdarības projektus.

Ziedot

Ziedot, lai palīdzētu Eurika labdarības projektiem

Apsveikuma pantiņi

Dzejoļi Jūsu apsveikuma kartiņām un citiem apsveikumiem

E-kartiņas

Šeit variet izveidot un nosūtīt E-kartiņas

Indigo skola "Saules Bērni"

Indīgo bērnu internātskola un jaunrades centrs

Kontakti

Mob: +371 29828387
Mob: +371 29828152
Email: info@eurika.lv


Vēzis / Horoskopi

 Vēzis

                                              June 22 – July 23

                                                                Jūtīgs, bruņiniecisks, apķērīgs bet nenoteikts

 

Kad VĒŽA indivīdi dzimst, tad sākas vasara. Pavasara gada laika „mazbērns” ir pieaudzis un taisās izveidoties par pilnu cilvēku ar pienākuma un atbildības pilnbriedumu. Mēs gan esam norūpējušies par vēl nākotnē nezināmām, nepārbaudītām neveiksmēm, un cik labprātāk mēs atgrieztos bērnības bezrūpībā – pasēdēt mātes drošajā klēpī, aizsargāti un aprūpēti. Tāpēc VĒZIS ir cilvēka tips (paveids), kuram piemīt arī bērnišķība sajaukta ar mātes jūtām. Viņš ir jūtīgs, kā bērns, viegli aizkustināms, reizē arī viegli aizvainojams, un tad ieraujas savā čaulā – savā drošajā pilī, kur jūtas paglābies. Viņš bieži jūtas noraizējies, un cik bieži pavisam nevajadzīgi, un tā viņš bieži kļūst par hipohondriķi, - „iedomu slimnieku” un visu redz pārāk tumšās krāsās. Viņš lāga netic, ka dzīvē varētu viss ritēt gludi, varbūt tomēr kur kādas briesmas uzglūn. Un tieši tādēļ, ka šīs briesmas nav redzamas, tās padara viņu vēl tramīgāku.

                Savā mājā, savās četrās sienās viņš var atelpot, atpūsties un justies drošībā, mājīgi un omulīgi. Savu īsto dzīvi VĒZIS dzīvo sevī pašā, daudz neizpaužot to uz āru. VĒZIS ir no visiem zvaigžņāju dzimušiem vislabākais tips – draudzīgs, jūtu bagāts, bet reizē arī „mīksts”. Viņš labi apzinās savu „mīkstumu”, kāpēc baiļojas, ka skarbā dzīve viņu var samalt. Bet VĒZIS ir arī tas, kas savu apkārtni vismazāk var pievilt, viņš ir jūtu un instinkta cilvēks un saskaņā ar nojautām nākotnē, attiecīgi rīkojas.

                VĒŽA labestībai bieži uztic noslēpumus, pat gluži sveši cilvēku reizēm „izkrata” sirdis, jo viņš no sevis izstaro uzticību. Ar viņu viegli sadzīvot, saprasties, tikai jāsargās viņu nerespektēt, un nekādā ziņā neaizskart viņa pašcieņu, nedrīkst turēt par muļķi, nedrīkst pievilt un neievērot.

                VĒZIM patīk viņa mājoklis – dārziņš, strauti, upes, avoti, ezeri, straumes un par visu vairāk jūras. Viņam tīk paša ģimene, mājīga dzīve, omulība. Savu brīvo lauku aizpildot VĒZIS mazliet glezno, lasa labu romānu, kopj un ciena labas manieres, interesējas (pat sīkumos) par sava kaimiņa, vai līdzgaitnieka privāto dzīvi un to apspriež (pie izdevības).

                VĒZIM derdzas aukstums, brutalitāte, vardarbība, nesavaldība, izaicinoša izturēšanās, rupjības, nievas, smieklīgums (un visu šo viņš necieš arī citos), nelāga izturēšanās atklātībā un līdzgaitnieka interesēšanās par viņa privāto dzīvi. Nelaime pie viņa, ka tas par daudz norūpējies „ko teiks citi” un reti kad rīkojas iepretim sabiedriskām normām. Ja nu VĒZIS rīkojas pret konvencionālām ieražām, tad tas ir sakarā ar jūtu dzīvi, jo jūtas spēlē izšķirošo lomu viņa dzīvē, un te nu VĒZIS ir vienīgais, kuru viņa jūtas nekad nepievils.

                Jo vairāk attīstīta viņa personība, jo vairāk VĒZIM tieksme uz sevis pilnveidošanu (ne mantisku). Parastais VĒZIS to aizpilda ar savas ģimenes ligzdas kopšanu, sava mājokļa izdaiļošanu, ko viņš pats sev sagādājis. Sava apkārtne, vieta, sādža, pagasts, valsts viņam ir tīkamas, kur viņš kļūst par nepieciešamu tās locekli, pārvaldes darbinieku.

                AUNS laikrakstā visupirms apskata ilustrācijas, kara un sporta ziņas, VĒZIS – finanšu un saimnieciskās dzīves jaunumus, DVĪNIS pārlaiž acis ātrumā pār visu un apstājas pie joku un humoru daļas. VĒZIS visupirms izlasa ievadrakstu, bet pēc tam uzmeklē mākslas nodaļu.

                Īpatnēja, bet vēl gluži neizpētīta ir VĒŽA tieksme uz visu, kam sakars ar šķidrumu visādos veidos. Tūkstošgadīgā astroloģija māca, ka VĒZIS padots Mēness iespaida sfairai. Zinātne sīki zina, kāds Mēness iespaids uz ūdeņu – okeānu paisumu un bēgumu, bet vēl pavisam maz zina, kāds Mēness iespaids uz cilvēka ķermeni, kura sastāvā ir 72% ūdens. Tāpēc var teikt, ka VĒŽA sakars ap visu, kas šķidrs, sasniedz visdīvainākās robežas! Jau gadutūkstošus novērots, ka 1) VĒZIS savu namu ceļ blakus kādam strautam, upei , vai ezeram; 2) viņam īpaši tīk jūras ceļojumi; 3) vietās, kur tas iespējams, VĒZIS jau no mazotnes kļūst jūrnieks, jūras virsnieks, kuģa kapteinis; 4) bieži un vismīļāk rīkojas un darbojas ar un ap šķidrumiem; 5) bieži kļūst viesnīcnieks, dzērienu pasniedzējs un t.l. ; pat VĒŽA sieviete šai gadījumā nav izņēmums. Viņai vienmēr tieksme nodarboties ar, jeb ap kaut ko šķidru, plūstošu.

                Ir divi VĒŽA tipi, kas diezgan viens no otra atšķirīgi : viens ir elegants, bieži apveltīts ar izsmalcinātu gaumi, rūpīgi un izmeklēti – frantiski ģērbjas. Šinī tipā vairāk vai mazāk izteicas miesas apaļumi. Otrs – izplūdušais, skarbais, tā saucamais izplūdušais mēnessģīmis, ar īsu strupu degunu, bieži bālu seju, un kā uzpampušu paskatu. Tautā to sauc par krodzenieka prototipu, jo bieži viņš ieņem no sava iemīļotā šķidruma.

                VĒZIS ir noskaņu cilvēks, tāpēc sliktos brīžos viņš var būt arī ļoti „niķīgs”. Tas tāpēc, ka viņš, vairāk kā jebkurš cits atkarīgs no apkārtējās vides un apkārtnes – resp. no „atmosfēras”, kas ap to. Apkārtnē, kurā viņam nepatīk, viņš cieš, kaut arī paliek tur sēžot, kaut tai pat laikā AUNS būtu piecēlies un aizgājis, DVĪNIS par šādu situāciju neuztrauktos, bet VĒRSIS paredzēdams kaut ko tādu, vienkārši tur neierastos.

                VĒZIS par daudz sapņo un pievērš sapņiem lielu nozīmi, jo savā būtībā viņš tic un ir pārliecināts, ka ir kāda robeža, pār kuru cilvēka prāts nesniedzas pāri. Tāpēc viņš bieži pievēršas okultām zinībām un parapsiholoģijai. Tomēr tieši VĒZIM vajadzētu atturēties no šīm mācībām, jo ir viegli iespaidojams un par daudz bailīgs, tāpēc nepietiekami objektīvs šādu mācību izvērtēšanā un pārdzīvojumā.

                VĒZIM ir ļoti attīstīta mīlestība pret vecāku māju, vai pat pret savu valsti, kas bieži iespaido visu viņu turpmāko dzīvi. Vēsture pazīst vairākus spilgtus piemērus, kur dēli – VĒŽI, dzimuši un izauguši svešumā, atgriežas dzimtenē. VĒZIS ir liels patriots, arī kā spiegs viņš vairums darbojas dzimtenes pusē.

            VĒŽA sievietes ir mīlīgas, labsirdīgas, ar neviltotu mātes mīlestību. Viņas ir pabailīgas un mazliet pesimistiskas, tomēr vienmēr smalkjūtīgas, un aklu pieķeršanos savai ģimenei. Arī VĒŽA sieviete sapņo un tai ir priekšnojauta, kura ne vienmēr piepildās. Ja kāds iecerējis VĒŽA meiteni par sievu, tad lai laikus iegādājas māju pie ūdens, jo tā viņai absolūti nepieciešama. Abi VĒŽA indivīdi bieži ceļo, un saprotams, tikai pa ūdeņiem.. Tomēr VĒZIM nepieciešama viena noteikta osta, kur atgriezties, jo citādi viņš vairs nevar justies mierīgs un laimīgs. Neviena sieviete nenododas saviem bērniem un ģimenei, kā VĒZENE. Pēc filoz.. Junga, VĒŽI ir t.s. „uz iekšu vērstie cilvēki”, un jo spilgtāk tas parādās pie sieviešu dzimuma AUNA un DVĪŅU sievietes izplūst uz āru, bet VĒZENE visu „iegremo” sevī un no tā cieš, jo mokās, caur ko bieži rodas nervu saspīlējumi un it sevišķi māgas kaites, kam pamatā ir psihiski pārdzīvojumi. Ārējo pārdzīvojumu uzņemšana sevī, un sakarā ar to psihiskā slodze – ir spilgtākie simptomi VĒŽU dvēseliskās nelaimēs.

 

Mēness, zodiaka vēža zīmes un horoskopa 4. mājas valdnieks. Mēness ir romantisku mīlētāju aizbildnis, un astrologi domā, ka vēža zīmē dzimst vismaigākās dabas meitenes, kuras kļūst vislabākās mātes saviem bērniem. Latviešiem un vāciešiem mēness ir personificēts kā vīrišķīga būtne, bet krieviem un vairākām senajām tautām sievišķīga, piemēram, ēģiptiešu dieviete Isis, Ozirisa sieva; sengrieķu Selene (Hiperiona un Teas meita un Heliosa jeb Saules māsa), vēlāk identificēta ar Artēmiju; un romiešu mēness dieviete Luna (tā pati, kas Selene), kuru vēlākos laikos uzskatīja par identisku ar Diānu (Jupitera un Leto meitu un saules dieva Apollo dvīņu māsu).


Vēzis / Horoskopi

Atbalsti Eurika labdarības projektus ar ziedojumu, dari to šeit->
Aicinām iegādāties Ziemassvētku apsveikuma kartiņas, aplūkot kartiņas variet šeit.->